Küçük yatak odası nasıl döşenmeli?

Son zamanlarda birçok kişi evlerin odasının ne kadar küçük ve kullanışsız olduğundan şikayet ediyor. Bu sorunu bir nebze rahatlatacak yöntemlerimiz var. Küçük yatak odasını kullanışlı bir şekilde döşemek istiyorsanız haberimize bir göz atın.

03 Ağustos 2021, Salı 15:43 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

BAZALI YATAK

Yatak seçiminizi bazalı olmasından yana kullanırsanız, evinizdeki dağınıklık toplamak oldukça kolay olacaktır. 


KOMODİN SEÇİMİ

Kaba duran komodinler yerine duvara monte edilen komodinler hem yerden tasarruf etmenizi sağlayacak hem de estetik acıdan çok güzel duracak.


GARDIROP

Gösterişli motifler barındıran gardıroplar yerine ince ve düz tasarlanmış gardıropları odanıza rahatlıkla sığdırabilirsiniz.


ÇEKYAT

Yerden tasarruf etmek istiyorsanız modern çekyatlardan tercih etmenizde fayda var. Hem alt kısmını baza gibi kullana bilir hem de istediğiniz zaman yatağa dönüştürebilirsiniz.


DUVAR ASKISI

Duvarınızda modern ve kullanışlı askılara yer açın. İstediğiniz boyut ve görseldeki askılar dağınıklığınızı toplamanıza yardımcı olacak.


YATAK BAŞLIĞI

Gösterişli yatak başlıkları yerine raflı ve sade yatak başlıkları tercih etmek, hem kullanış açısından hem de yer açısından tasarruf etmenizi sağlayacak.


KİRLİ FİLESİ

Büyük kocaman kirli sepetleri yerine kapı arkasına asabileceğiniz kirli filesi tercih etmeniz yine yer açısından tasarruf yapmanızı sağlayacak.


Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kaktüslerin hoşlanmadığı 6 şey