Küçükçekmece Belediyesi’nin nisan ayı karnesi

Küçükçekmece Belediyesi’nin nisan ayı karnesi

Küçükçekmece Belediyesi’nin nisan ayı karnesi

10 Mayıs 2021, Pazartesi 13:42 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

İSTANBUL, (DHA) - Covid-19 ile mücadeleyi aralıksız sürdüren Küçükçekmece Belediyesi, sosyal yardımdan, temizliğe, dezenfeksiyondan, ilaçlamaya ilçe genelinde çalışmalarına devam ediyor. Küçükçekmece Belediyesi 1-30 Nisan tarihleri arasında 6 bin 792 gıda kolisi 37 bin 696 sıcak yemeği ihtiyaç sahipleriyle buluşturdu.

KEMAL ÇEBİ: HİÇBİR VATANDAŞIMIZI MAĞDUR ETMEK İSTEMİYORUZ 

Küçükçekmece Belediye Başkanı Kemal Çebi, “Koronavirüsle mücadelemize var gücümüzle devam ederken, kent temizliği, hijyen, dezenfeksiyon ve özellikle de gıda ve erzak yardımlarımız ile hiçbir vatandaşımızı mağdur etmemek çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu süreçte, gece - gündüz demeden büyük bir gayret ve özveriyle çaba gösteren tüm ekip arkadaşlarıma ve hassasiyetlerinden dolayı Küçükçekmece ilçe sakinlerimize teşekkür ederim” dedi.

 Pandemi süreci boyunca vatandaşların çağrılarını yanıtsız bırakmayan Küçükçekmece Belediyesi İletişim Merkezi ekipleri Nisan ayında 20 bin 550 çağrı yanıtlayarak, gelen istek, talep ve şikayetleri ilgili birimlere iletti.

SOKAK HAYVANLARI UNUTULMUYOR

Kısıtlamalarda sokaktaki sessiz dostları da unutmayan belediye ekipleri, 308 can dostun aşısını gerçekleştirirken, bin 627 can dostun tedavisini tamamladı. Nisan ayı boyunca 176 Küçükçekmece ilçe sakinleri belediyenin sunduğu ambulans hizmetinden faydalanırken, 347 vatandaşa da diyetisyen hizmeti verildi.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Tam kapanma sürecinde belediye ekipleri görev başında