Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy, Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar'la görüştü

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy, İstanbul'da, aralarında Cem Yılmaz ile Şahan Gökbakar'ın da olduğu, sinema ve televizyon dünyasından ünlü isimlerle bir araya geldi. Cem Yılmaz ile Şahan Gökbakar yıllar sonra yan yana görüntülendi.

19 Eylül 2018, Çarşamba 17:14 Son Güncelleme: 19 Eylül 2018, Çarşamba 17:50
A A

Mehmet Ersoy, İstanbul'daki çalışma ofisinde, yapımcı Necati Akpınar, Timur Savcı, Muzaffer Yıldırım ile komedyen Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar'la bir araya geldi.

Mehmet Ersoy, sinema ve televizyon dünyasının ünlü isimleriyle, 1 saat görüşme gerçekleştirdi. Görüşmede, sektörün genel sorunları ve yapılabilecekler değerlendirildi.

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy, görüşmede, sinema sektörünün Türkiye için çok önemli olduğunu vurguladı.

'GEREKLİ DESTEK VERİLECEK'

Ersoy, yapımcılara, oyunculara ve sektörün tüm bileşenlerine bakanlık olarak gerekli desteği vereceklerini kaydetti. Ersoy, ayrıca sadece sinema değil, kültür ve sanat dünyasının diğer tüm alanlarına da gereken hassasiyetin gösterileceğini dile getirdi.

Sinema ile televizyon yapımcıları ise Bakan Ersoy'a desteği ve samimi yaklaşımı dolayısıyla teşekkür etti.

DHA

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.