Kulüpte kıskançta krizi

Model grubunun solisti Fatma Turgut, tekme tokat kavga etti

09 Kasım 2015, Pazartesi 08:41
A A

ALİ KESER/POSTA Model Grubu'nun solisti Fatma Turgut önceki akşam Beyoğlu'ndaki Hayal Kahvesi'ndeydi. Aralarında oyuncu ümit Kantarcılar'ın da bulunduğu arkadaş grubuyla eğleniyordu.

Bu sırada Fatma Turgut'un grup arkadaşı, bas gitarist Can Temiz sevgilisi ile kulübe geldi. Kapı önündeki sigara molasında Fatma Turgut ile genç kız arasında tartışma başladı

İddiaya göre; Can Temiz ile daha önce birlikte olan Fatma Turgut kıskançlık krizine girdi. Kendisini sözle tahrik eden genç kıza tekme tokat saldırdı.

Fatma Turgut'un arkadaşı ümit Kantarcılar ile gece kulübünün çalışanları saç-başa birbirine giren kadınları kulübe zor soktu.

İçeride masalar devrildi, bardaklar havada uçuştu. Müzik kesildi, eğlence durdu. Sakinleşmekte zorlanan Fatma Turgut çevreye küfürler edip tehditler savurdu.

Can Temiz'in kız arkadaşı da fırsatını bulup Fatma Turgut'un üzerine saldırdı. Burnu kanayan Fatma Turgut arkadaşı ümit Kantarcılar'ın yardımıyla kulüpten çıkartıldı. Koşar adımlarla taksiye binip uzaklaştı

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.