Kuruluş Osman kadrosuna sürpriz transfer

Çarşamba akşamları ATV ekranlarında yer alan ve reyting rekorları kıran Kuruluş Osman dizisinin kadrosuna bir oyuncu daha katıldı.

09 Kasım 2021, Salı 20:21 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Ekranların en çok izlenen dizisi ‘Kuruluş Osman’, atv ekranındaki üçüncü sezonunda da ilgiyle izleniyor.

Yeni hikayesi, görkemli dekorları ve zengin oyuncu kadrosu ile yeni sezonunda da seyircisini ekran başına kilitleyen ‘Kuruluş Osman’ın kadrosuna son olarak Alman oyuncu Yazmeen Baker katıldı. 

Dizide sürpriz bir karaktere hayat verecek Yazmeen Baker, aksiyon sahnelerindeki üstün yeteneği ve tecrübesiyle tanınıyor. 

Yapım ve proje tasarımı Mehmet Bozdağ’a ait; yönetmenliğini Ahmet Yılmaz’ın ve başrolünü Osman Bey karakteriyle Burak Özçivit’in üstlendiği ‘Kuruluş Osman’, atv ekranlarındaki üçüncü sezonunda da çarşamba akşamları izleyiiyle buluşmaya devam ediyor.

16 YENİ OYUNCU KATILMIŞTI

16 YENİ OYUNCU KATILMIŞTI

Burak Özçivit, Özge Törer ve Burak Çelik gibi birçok başarılı ismin yer aldığı Kuruluş Osman’ın üçüncü sezonunda 16 yeni oyuncu kadroya katıldı.

Serhat Kılıç, Yıldıray Şahinler, Rüzgar Aksoy, Şeyma Korkmaz, Serdar Kayaokay, Melis Gürhan, Gizem Kala, Can Bartu Arslan, Serhat Parıl, Oğuzhan Karbi, Serdar Akülker, Rıdvan Uludaşdemir, Burak Alp Yenilmez, Recep Çavdar, Yiğit Eser ve Ali Karaağaç sürpriz karakterleriyle seyirci karşısına çıkıyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER MasterChef Emre Büber'in elenmesinin ardındaki sır ortaya çıktı