Kuruluş Osman'da, Osman Bey'in zorlu seçimi

Kuruluş Osman'da, Osman Bey'in zorlu seçimi

ATV ekranlarının rekortmen dizisi Kuruluş Osman heyecan dolu 31. bölümü ile ekranlara gelecek. Yeni sezona reytinglerin zirvesinde başlayan ‘Kuruluş Osman’ın 28 Ekim Çarşamba saat 20:00’de ATV’de ekrana gelecek 31’inci bölümünde, Osman Bey zorlu bir seçimin arifesinde, Bamsı Bey ise geri dönüyor! Her bölümü olay yaratan Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Kuruluş Osman 31. bölüm fragmanı ve Kuruluş Osman 31. bölüm özeti...

27 Ekim 2020, Salı 20:06 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

ATV'nin sevilen dizisi Kuruluş Osman 31. bölüm fragmanı yayınlandı.

Kuruluş Osman 31. bölüm özeti: Ertuğrul Bey’in Geyhatu’ya elçi gitme görevini Savcı Bey’e vermesi ile hayal kırıklığına uğrayan Osman Bey, babasının sözünü dinlemeyerek ağabeyinin peşine takılır. Dündar Bey’i Nikola ile anlaşma yapmakla görevlendiren Ertuğrul Bey, bu anlaşma ile obanın iki ateş arasında kalmasının önüne geçmek istemektedir ancak Nikola ve Flatyos, kurdukları tuzakla ve anlaşmadaki ‘kısasa kısas’ maddesini kullanarak Göktuğ’u zindana atar. Bamsı Bey’ın dönüşü ise Nikola ve Flatyos’un planlarına darbe vuracaktır. 

Osman Bey, kendisine kurulan oyunları bozabilecek mi? Göktuğ, zindandan kurtulabilecek mi? Bamsı Bey’in dönüşü Kayı Obası’nda dengeleri nasıl değiştirecek? Ertuğrul Bey’in Osman Bey’e olan tavrının sebebi ne? Savcı Bey, Geyhatu’yu ikna edebilecek mi? Yavlak Arslan’ın planına kim engel olacak?

Yapım, proje tasarım ve senaryosu Mehmet Bozdağ’a ait; genel yönetmenliğini Metin Günay’ın ve başrolünü Osman Bey karakteriyle Burak Özçivit’in üstlendiği ‘Kuruluş Osman’, ATV ekranlarında çarşamba akşamlarına damgasını vurmaya devam edecek.

Kuruluş Osman 31. bölüm fragmanı


Kuruluş Osman 31. bölüm ikinci fragmanı


;
Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya ayrıldı mı?