Kurutulmuş çiçeklerden dekoratif tablo yapımı

Özel günlerin romantik hediyeleri çiçekler, kısa sürede solar ancak özel anları hatırlatması için bir çok kişi tarafından kurutuluarak saklanır ancak zaman içinde kuru yapraklar bir bir dökülür ve değer verdiğini güzel kuru çiçekleriniz mahvolur. Onları evinizin duvarlarını süsleyecek dekoratif tablolar haline getirirseniz her daim size o günleri keyifle hatırlatacaklardır.

02 Temmuz 2021, Cuma 14:57 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Bütün kuruttuğunuz yaprakları ve çiçekleri bir araya getirin. İsterseniz hepsini bir arada kullanabilir karma bir tablo yapabilirsiniz ya da her bir yaprak için tek bir tablo ayarlayabilir daha minimalist bir görüntü elde edebilirsiniz.


Oluşturacağınız tablolar için klasik bir çerçeve de kullanabilirsiniz fakat bizim önerimiz iki yüzü cam olan çerçeveleri tercih etmeniz. Eğer iki yüzü cam çerçeveleri tercih ederseniz, daha şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Evinizde çerçeve yoksa, dışarı çıkmadan çerçeveleri internetten sipariş etmeniz daha sağlıklı olacaktır. Sosyal mesafe önemli...


Çerçeveleriniz ve yapraklarınız hazırsa simetrik bir biçimde, yaprakları çerçevenin içine yerleştirebilirsiniz. İşte bu kadar basit...


Püf noktalar 

Eğer tablolarınızın içine koyacağınız önceden kurutulmuş yaprak ya da çiçeğiniz yoksa ve bu tablo yapımı için bir bitki sipariş edecekseniz bir önerimiz var.

Eğer 'Feniks' familyasından olan yaprakları tercih ederseniz renginde hemen hemen hiç solma olmaz. Ek olarak tablolarınız için çiçekçilerde satılan ve aranjman için kullanılan küçük yeşil bitkileri de tercih edebilirsiniz.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Elektrikli ısıtıcı nasıl seçilir?