Kuş Pazarı esnafı Başkan Dündar'ı ziyaret etti

Kuş Pazarı esnafı Başkan Dündar'ı ziyaret etti

Kuş Pazarı esnafı Başkan Dündar'ı ziyaret etti

04 Temmuz 2019, Perşembe 15:06 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Merve KIZILKAYA/BURSA,(DHA)-BURSA'nın Osmangazi İlçesi'nde, Soğanlı Kuş Pazarı esnafı, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar'ı ziyaret etti. Pazar esnafı Başkan Dündar'a kanarya hediye etti.

Bursa'nın Osmangazi İlçesi'nde üçüncü kez belediye başkanı seçilen Mustafa Dündar’a hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor. Başkan Dündar’ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulunan Soğanlı Kuş Pazarı esnafı, hayvanlara olan sevgisiyle tanınan Başkan Dündar’a kanarya hediye etti.

Ziyaretlerinden ve güzel hediyelerinden dolayı Soğanlı Kuş Pazarı esnafına teşekkür eden Başkan Dündar, “Belediyemiz tarafından hizmete kazandırdığımız toplam 5 bin metrekare alan üzerine kurulan ve 200 tezgahın yer aldığı Soğanlı Kapalı Pazar Alanı, her pazar Türkiye’nin dört bir yanından gelen kuş yetiştiricileri ve meraklılarına ev sahipliği yapıyor. Kuş pazarlarını sokaktan kurtarıp, kapalı alanda güvenli ve kontrollü olarak kurulmalarını sağladık. Türkiye’nin en modern kuş pazarını esnafımızın hizmetine sunduk” dedi.

Soğanlı Kuş Pazarı esnafı da kendilerine Türkiye’nin en modern tesisini tahsis ettiği için Başkan Dündar’a teşekkür etti.

FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Osmangazi Belediyesi, tablet ve kırtasiye yardımına devam ediyor