Kuşadası'nda esrarengiz afişler!

Kuşadası'nda esrarengiz afişler!

Kuşadası'nda elektrik trafosu ve duvarlara, polislerin çalışma koşulları ve özlük haklarının iyileştirilmesini isteyen afişler yapıştırıldı. Afişlerin kimin tarafından yapıştırıldığı merak konusu oldu

12 Aralık 2013, Perşembe 12:16 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Atatürk Bulvarı’ndaki elektrik direği ve trafolar ile duvarlara üzerinde, ’Polis, insan hakları, anayasa, uluslararası sözleşmelere aykırı çalıştırılıyor’, ’Polis 3600 ek gösterge hakkını istiyor’, İnsan Hakları ayağa kalk, bu meslek için canımızı hiçe saymışız’ yazılı kağıt afişler yapıştırıldı. İzinsiz olduğu belirlenen afişlerin kimin tarafından yapıştırıldığı merak konusu oldu. Çevredeki vatandaş ve esnaf afişleri kimin astığını görmediklerini belirtip, incelemek için gelen polislerin de gülümseyip, hiçbir müdahalede bulunmadan ayrıldıklarını söyledi.

Adının açıklanması istemeyen bir polis memuru ise afişlerin muhtemelen emekli bir polis tarafından hazırlanmış olabileceğini, ancak dikkat çekilen sorunların doğru olduğunu, 3600 ek gösterge hakkı başta olmak üzere bir çok sorunlarının çözüm beklediğini kaydetti.

Latif SANSÜR/DHA

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Karadeniz'de vaka artışı sürüyor! 10 gün süreyle karantina başlatıldı