Kuşadası'nda nostalji rüzgarı

Kuşadası'nda nostalji rüzgarı

Kuşadası'nda nostalji rüzgarı

29 Temmuz 2021, Perşembe 16:17 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

AYDIN'ın Kuşadası ilçesinin, yeni cazibe merkezi Balıkçılar Meydanı, Didem ve Sinem Balık kardeşlerin verdiği konsere ev sahipliği yaptı. Nostaljik şarkıların seslendirildiği  konseri her ikisi de CHP'li olan Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel ile Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel de izledi.

Türkiye'nin turizm başkenti Kuşadası'nda, kültür ve sanat etkinlikleri tüm hızıyla sürüyor. Kuşadası Belediyesi'nin geçtiğimiz yıl yenilediği Balıkçılar Meydanı'nda, Gencer Savaş Bandosu'ndan sonra bu kez Didem ve Sinem Balık kardeşler konser verdi. Renkli görüntülere sahne olan konserde sevilen iki sanatçı, Türk müziğinin nostaljik şarkılarını Fransızca ile harmanlayarak Kuşadalılar için seslendirdi. Sosyal mesafe ve hijyen kuralları dikkate alınarak yapılan etkinlik, esnafa da maddi açıdan destek oldu. Konseri Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel ile Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel de izledi.

'MÜZİK SESLERİ HİÇ SUSMAYACAK'

Kuşadası'nda kültür ve sanat etkinliklerine yeniden ev sahipliği yapmaktan dolayı çok mutlu olduklarını belirten Belediye Başkanı Ömer Günel, "Yılın 12 ayını kentimizde beraber geçirdiğimiz hemşehrilerim ve çok değerli ziyaretçilerimiz öncelikle hepiniz konserimize hoş geldiniz. Bu gece çok değerli 2 sanatçıyı ağırlıyoruz. Kültür ve sanatın başkenti Kuşadası'nda müzik sesleri hiç susmayacak. Ayrıca aramızda Selçuk'un yüreği güzel, ruhu güzel Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel var. Kendisine bizi yalnız bırakmadığı için teşekkür ederim" dedi.

“KUŞADASI HAK ETTİĞİ YERE GELDİö

Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel ise "Muhteşem bir orkestra ve muhteşem iki sanatçı. Kuşadası'nda büyük bir değişimin yaşandığına şahit oluyorum. Sevgili Belediye Başkanımız Ömer Günel, 2,5 yılda Kuşadası'na çok büyük değer katarak hak ettiği yere getirdi. Sizlerle birlikte olduğum için çok mutluyum" diye konuştu.

İZMİR, (DHA)

FOTOĞAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kuşadası Belediye binası taşınıyor