Kuşum Aydın: Beni piyasadan sildiler

Aydın, 90'lı yıllara "Kuşum" şarkısıyla damga vurdu. Yıllarca yaptığı sahne programlarıyla gece hayatının en çok konuşulan ismi oldu. Uzun bir aradan sonra "Çika Çika" şarkısıyla geri döndü. Kuşum Aydın merak edilen soruları yanıtladı

19 Ağustos 2017, Cumartesi 10:47 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
UZUN ZAMANDIR ORTALARDA YOKTUNUZ. NERELERDEYDİNİZ?

UZUN ZAMANDIR ORTALARDA YOKTUNUZ. NERELERDEYDİNİZ?

- Tam anlamıyla b.k çuvalına dönmüştüm. Koltuğun köşesine çöküp dibe vurduğum, canımın hiçbir şey yapmak istemediği bir dönem geçirdim.

SEBEP 90'LARDAKİ PARLAK HAYATINIZI KAYBETMEK MİYDİ?

SEBEP 90'LARDAKİ PARLAK HAYATINIZI KAYBETMEK MİYDİ?

- Hayır. Birtakım insanlar beni piyasadan sildirdi.

KİM ONLAR?

KİM ONLAR?

- Başka şarkıcıların menajerleri. Kendi şarkıcılarına yer açabilmek için yurtdışında olduğumu, yüzümün artık inanılmaz halde olduğunu, gözlerimin görmediğini, kapandığını söylemişler. Onlarla savaşamadım. Her şey üst üste geldikçe gücümü kaybettim ve iyice yalnız kaldım.

BU DİBE VURUŞTAN NE ÖĞRENDİNİZ?

BU DİBE VURUŞTAN NE ÖĞRENDİNİZ?

- Anam anam garip anam! Bundan sonra yaşasın kötülük diyorum! Şimdi beni üzenlerden intikam alma vakti. Bunların yanında paranın kıymetini de kendi adıma daha iyi anladım.

KADIN-ERKEK AYRIMINIZ VAR MIYDI?

KADIN-ERKEK AYRIMINIZ VAR MIYDI?

- O zevklerimi kendi içimde, dört duvar arasında yaşadım, bitirdim, kapıma kilidi vurdum. Şimdi evime bir kamera koy, hiçbir şey yaşamadığımı görürsün. Ama geçmişte evime o kamerayı koysaydınız, emin ol şimdi yoktum! Dayak üstüne dayak yerdim. Şimdi hayatımı seksüel açıdan her şeye kapattım. O kadar çok doyuma ulaşmışım ki. Bitti! Hayatımdan ‘seks’ kelimesi kalktı. İstediğim tek şey var, o da huzur. Artık o gözle kimseye bakamıyorum. Garip bir duygu ama böyle. Ben içimdeki sert erkeği keşfettim.

PEKİ CİNSELLİK...

PEKİ CİNSELLİK...

- Ne meraklısın böyle şeylere! Seninle yaptığımız son röportajda gerçeklerin içine biraz espriler katarak dört duvar arasını anlattım. İnsanlar alışık olmadığı için kızdı. Beni melek gibi yaşıyorum falan mı sanıyorlardı bilmiyorum.  Ama öyle bir dünya yok yani! Hepimizin hayatı var. Hürriyet/Hakan Gence-Muhsin Akgün

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kıvanç Tatlıtuğ'dan, karavanlı koronavirüs önlemi