Kusursuz cilt yok, hepimiz aynıyız! Cilt problemleriyle uğraşmak zorunda kalan ünlüler

Nedense kadınların her daim kusursuz olması gerektiği gibi bir beklenti tüm kadınlara yansımış durumda. Selülit, fazla olarak ikna edilmiş kilolar, bakımlı saçlar, ojeli tırnaklar, tüysüz bacaklar derken hep o heykel gibi kusursuz kadına ulaşmaya çalışıyoruz. Üstelik karşımıza çıkan cilt problemleri de bu dönemlerin en büyük sıkıntı kaynakları oluyor. Kusursuzluğu yıkmaya çalışıp bie bakalım; cilt problemleri vardır ve o kusursuz olarak görmeye alıştığımız ünlüler de bu tarz sorunlarla hayatlarına devam ederler :)

06 Ekim 2020, Salı 13:16 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Miley Cyrus

Miley Cyrus

Çok küçük yaştan beri ekranlarda olduğu için ergenlik dönemlerinden beri cildinde akne sorunu yaşadığına hepberaber tanık olduk.

Bize çoğu zaman yüzümüzdeki sivilcelerin ne kadar normal olduğunu hatırlattı. Son dönemlerde bu sorununu çözmüş olan Miley şu an 27 yaşında.

Kendall Jenner

Kendall Jenner

Geçtiğimiz döneme kadar onu hep sivilce problemlerine çözüm ararken izledik. Bu bile dünyanın en güzel kadınlarından biri olarak anılmasına engel olamadı. Ailesindeki ünlü isimlerin makyaj ve cilt bakım ürünleri koleksiyonlarıyla ona özgü çözümler üretildi. Son dönemde akne sorunu yok, ama olsa bile bunun güzelliğe hiçbir etki edemediğini bize gösterdi bile.

Britney Spears

Britney Spears

Eskiden müzikleri ve danslarıyla, son dönemlerde ise genellikle psikolojik iniş çıkışlarıyla çok konuşulan Britney, küçük yaşta bu kadar büyük bir ünün sıkıntısını çekenlerden. Hatta Britney cilt sorunlarının psikolojik kaynaklı olduğu durumlara örnek gösterilebilecek isimlerden biri.

Victoria Beckham

Victoria Beckham

Uzun yıllar kahkül ve perçem kullandığı için alın bölgesinde sıkça isilik şeklinde sivilcelerle uğraşan Victoria Beckham cildiyle o kadar çok ilgiliydi ki doğru ürünleri uzun zaman aradı. Hatta son dönemde kendi makyaj ve cilt bakımı markası Victoria Beckham Beauty'i kurmasında bunun da büyük payı var.

Rihanna

Rihanna

Her zaman kusursuz yüz hatları çok ilgimizi çekti, güzelliğini ise o da bir makyaj markası oluşturarak perçinledi. Ama ciltte dönemsel oluşan siyah nokta ve sivilcelerin gayet normal olduğunu yine bize yansıtabildi. Üstelik bu tarz cilt problemlerinin güzelliği zerre etkilemediğini de.

Cameron Diaz

Cameron Diaz

Cilt sorunlarıyla en uzun süre uğraşanlardan biri olan dünyaca ünlü aktrist bunun çözümünü de onlarla barışarak buldu. Film çekimleri esnasınsa yönetmenine de rica ederek daha az makyaj yapılmasını çünkü bunun gerçek hayatın bir parçası olduğunu söylediği de konuşulanlar arasında.

Rachel Bloom

Rachel Bloom

Oldu olası hep kadınların her halinin normalleştirilmesi gerektiği için uğraşan aktristin son projelerinden birisi de "Crazy Ex-Girlfriend"di. Bu dizide de bir kadının her halinin çok tatlı ve çok normal olabileceğini anlattı izleyenlere. Instagram hesabından da bol bol her halini paylaşmayı kadınlara karşı bir görev olarak görüyor ve bu tarz sorunlar yaşayanları her fırsatta kendine getiriyor.

Taylor Hill

Taylor Hill

Taylor'da sosyal medyasını kadınları kusursuz varlıklar olarak görmek isteyenlere karşı cevap niteliğinde kullanıyor. Kusursuzluğun bir ütopya olduğu ve kadınların bu ütopyaya dahil olmak zorunda olmadığını yansıtan günlük hayat portrelerini bol bol paylaşıyor. Dönemsel sivilcelenme yaşadığı bir pozu da bunlardan birisi tabii ki :)

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Korkunç yöntemlerle genç kalan 14 ünlü