Kusursuz nude dudak için 3 altın kural

Dudakları ön plana çıkarmak için siz de diğer güzellik guruları gibi nude ruj kullanmak istiyor fakat tam olarak kusursuz bir makyaj sağlayamıyorsanız, bu haber sizin için!
 

30 Haziran 2017, Cuma 11:02
A A
Kusursuz nude dudak için 3 altın kural
Dudaklarınızı ön plana çıkaracak renk her zaman kırmızı olmaz. Bazen daha doğal tonlarla da seksi dudaklara sahip olabilirsiniz. Gece gideceğiniz şık bir davette dudaklarınıza süreceğiniz nude rengi rujlar da onların ön plana çıkmasını sağlayarak mükemmel görünmenize yardımcı olacak. Nude rengi ruj ile dudaklarınızı ön plana çıkarmak için ise tek yapmanız gereken göz makyajınızda doğal tonlar kullanmak.

1. Adım
İlk olarak her zaman kullandığınız kapatıcınız ile dudak çizginize bir şerit oluşturun. Daha sonra parmaklarınızı kullanarak bu şeriti dudak çizginizin etrafına dağıtın. Bu dudaklarınızın ön plana çıkmasına yardımcı olacak.

2. Adım
Cildinize fondöteni pürüzsüz bir şekilde uygulayın ve üstüne pudranızı sürün. Bunun nedeni cildinizin kusursuz gözükmesini sağlayarak dudaklarınızı ön plana çıkarmak.

3. Adım
Son olarak pul pul görünümden kurtulmuş dudaklarınızı nemlendirin ve nude rujunuzu sürün. Dudaklarınızı daha çok ön plana çıkarmak ve ışıltı katmak için ise üstüne şeffaf parlatıcınızı sürebilirsiniz.
 
Sıradaki haber yükleniyor...