Kylie Jenner önce Avustralya'daki hayvanlara üzüldü sonra da kürklü terlik giydi

Kylie Jenner, pazar günü sosyal medya hesabından Avustralya'daki yangında ölen hayvanlar için bağış linki paylaştı ve herkesi sağduyulu olmaya davet etti. Kısa bir süre sonra ise gerçek kürkten yapılmış terliklerini giyerek bunu Instagram hesabından paylaştı. Kylie Jenner'ın bu hareketi 'İki yüzlülük' olarak yorumlandı...

07 Ocak 2020, Salı 11:15 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
 'Bu kalbimi kırıyor'  demişti

'Bu kalbimi kırıyor' demişti

Kylie Jenner, geçen pazar günü Instagram'ın story bölümünden Avustralya yangınından kurtarılan ve bir koalanın fotoğrafını paylaştı ve üstüne de 'Bu kalbimi kırıyor' notunu düştü. Hatta fotoğrafa bağış kampanyasına destek olunsun diye link bile ekledi.

Hayvan kürkünden yapılmış terlik giydi

Hayvan kürkünden yapılmış terlik giydi

Kylie Jenner'ın bu hareketi çok düşünceli bulunurken bir anda yaptığı diğer bir paylaşımla takipçilerini şoka soktu. Çünkü Avustralya'daki hayvanlara üzüldüğünü belirten Kylie Jenner, bu sefer hayvan kürkünden yapılmış olan terliklerini giydi ve bunu da paylaştı.

'İki yüzlü Kylie'

'İki yüzlü Kylie'

Kylie Jenner'in bu hamlesi takipçileri tarafından iki yüzlülük olarak yorumlandı. Ünlü isim bu çelişkili hareketlerinden sonra binlerce tepki aldı. İşte Kylie Jenner'a gelen tepkilerden bazıları:


-İki yüzlü Kylie.


-Kylie Jenner, hayvanların ölmesinin ne kadar üzücü olduğuna dair bir hikaye yayınladı (bunu takipçileriyle paylaşması harika bir şey), ardından kürklü terliklerinin ve pastırmalı kahvaltısının bir fotoğrafını paylaştı. Bu kadar çelişkili bir şey daha görmedim.

-Sadece gösteriş için Avustralya'daki hayvanları paylaştın, aslında umurunda değiller.


-Bu yaptığın son derece anlamsız.


-Bunu giyen birisi hayvanları seviyor olamaz.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Dilara Aksüyek, Onur Bay'ın kulağından ısırdı