Kylie Jenner para saçtı

Geçen yıl podyumda yürüyerek kazandığı paranın neredeyse yarısıyla öyle bir yatırım yaptı ki!

24 Ekim 2017, Salı 11:30
A A

Moda dünyasına bir anda parla bir şekilde giren Kendall Jenner, kariyer basamaklarını da neredeyse 'koşarak' tırmandı.

Ünlü, zengin ve zaten göz önünde bir aileden geliyor olmanın avantajlarını da sonuna kadar kullanan Jenner, bir anda ünlü moda markalarının tanıtım yüzü yapmak için sıraya girdiği bir top model haline geldi.

Kendall Jenner geçen yıl dünyanın en çok kazanan modelleri sıralamasında ilk ondaydı. Forbes'İn verilerine göre 2016 yılında 17 milyon dolar kazanan Jenner, kendi ailesinin de en çok gelir elde eden üyelerinden biri.

Önceki akşam New York'ta davetli olduğu bir etkinliğe giderken görüntülenen 21 yaşındaki Jenner, yine bütün bakışları üzerinde topladı. Gümüş rengi elbisesinin derin yırtmacını kontrol etmek için hayli çaba gösteren Jenner, yaptığı son yatırımla da gündem yarattı.

Jenner, gösteri dünyasının ünlülerinin yaşadığı Beverly Hills'te 8.5 milyon dolar vererek yeni bir malikanenin sahibi oldu. Jenner'ın yeni malikanesi birçok ünlünün geçmişte yaşadığı ya da hala yaşamakta olduğu lüks Mullholland Evleri bölgesinde yer alıyor.

İspanyol tarzında inşa edilen malikanenin beş yatak odası, altı tane banyosu var. 1991 yılında inşa edilen malikanede bir sinema salonu, yüzme havuzu, spa merkezi, tenis kortu gibi bölümler de bulunuyor.

Jenner'ın yeni malikanesinde yeğenlerinin kendisini ziyarete geldikleri zaman rahatça oynayabilecekleri özel bir oyun alanı da bulunuyor.

Malikanenin eski sahibi ise bir başka ünlü; Charlie Sheen. Ünlü oyuncu, malikaneyi, 2012 yılında eski eşi Brooke Mueller ile evliyken satın almıştı.

Sheen, satın aldıktan bir yıl sonra da malikanesini satışa çıkardı. Malikanenin şimdiki sahibi ise Kendall Jenner oldu.

Jenner, kendi parasıyla satın aldığı ilk evini birkaç ay önce 1.6 milyon dolara satışa çıkarmıştı. Jenner daha sonda Batı Hollywood'da ünlü oyuncu Emily Blunt ve John Krasinski'nin satışa çıkardığı eski evlerini 6,5 milyon dolara satın aldı. Ancak geçtiğimiz yaz 6.85 milyon dolara bir başkasına sattı.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Pascal Nouma'nın yeni aşkı