Kylie Jenner ve Kendall Jenner kardeşler TikTok'ta estiriyor

Kylie Jenner ve Kendall Jenner TikTok'u da ele geçirdi. İkili, ilk defa birlikte bu kadar eğlenirken görüldü. Kız kardeşler son videolarında kendilerine dair pek çok ipucu vardı.

27 Kasım 2020, Cuma 12:29 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Instagram'da takipçi ve beğeni rekorları kıran dünyanın en ünlü kız kardeşleri şimdi de TikTok'a el attı. Bir challenge videosunda kendilerine dair pek çok ipucu veren Jenner'lar ilk kez bu kadar eğlenirken görüldü. 

Videoda kendisini 'Süpermodel' olarak tanımlayan Kendall Jenner, 'Instagram modeli' olarak tanımlayan ise Kylie Jenner oldu. Bu durum ise hiç şaşırtmadı. 


Videoya göre evde babanın favorisi Kylie, annenin favori kızı ise Kendall.

Dışarıda ve evde vakit geçirme konusunda aralarında pek fark olmadığını, Kendall Kylie'nin sırtına çıkarak belli ediyor.

Konu geliyor bakıma, videoya göre Kylie, Kendall'dan çok daha bakımlı. Kendall gönül rahatlığıyla daha az bakımlı tarafına geçiyor. 


Bilirsiniz insanlar alkol içtiklerinde ikiye ayrılır, kabalaşanlar ve daha eğlenceli olanlar. Burada ise bir anlaşmazlık yaşanıyor eğlenceli kız kardeşler arasında. Kylie hızlıca eğlenceli sarhoş tarafına geçiyor ama Kendall ona pek katılmıyor. 

Flört tercihlerinde ise bilindiği üzere, Kendall basketbolcuları, Kylie ise rapçileri tercih ediyor. Bunu da esprili bir şekilde yüzlerini kapatarak belli ediyorlar.

İşte videonun tamamı:

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Arzu Yanardağ'dan çarpıcı taciz açıklaması