Kylie Jenner yine eleştiri oklarının hedefi oldu

Yaşadığı lüks hayat ve sosyal medya paylaşımları yüzünden sık sık eleştirilen Kylie Jenner yine takipçilerinin hedefi oldu. Konu bu kez kızı Stormi...

28 Ekim 2019, Pazartesi 17:40 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Genç yaşta çocuk sahibi olan Kylie Jenner zaman zaman anneliği konusunda sert eleştirilere uğruyor. Dünyanın en genç zengini unvanını elinde tutan Kylie lüks yaşam tarzı ve çocuğunu maruz bıraktığı yaşına uygun olmayan durumlar konusunda sevenlerinden bile zaman zaman ters tepkiler alabiliyor.

Bu durumların bir benzeri Kylie Jenner'ın dün Instagtram hesabından paylaştığı fotoğraf yüzünden yaşandı. Bazı takipçileri durumu onaylarken çoğu insan Kylie Jenner'ı kötü anne olmakla suçladı.

Metropolitan Sanat Müzesi'nin Kostüm Enstitüsü yararına düzenlenen Met Gala her yıl ünlülerin akınına uğruyor. yılın en önemli kırmızı hala geçişlerinden biri kabul edilen bu özel etkinlikte tüm ünlüler ilginç kostümler seçip mümkün olan en ihtişamlı şekilde ortaya çıkıyorlar.


Kylie Jenner da 2019 MET Gala'ya bu eflatun elbiseyle katılmış, tüylerle kaplı kostümü moda eleştirmenlerinden olumlu not almıştı.

Jenner yaklaşan Cadılar Bayramı sebebiyle kendi giydiği kostümün aynısını 1.5 yaşındaki kızı Stromi'ye giydirdi. Stormi'nin saçına kendi saç rengiyle aynı bir peruk takarken eline de simli bir çanta tutuşturdu.


Fotoğrafı 'Bebeğim! Allah'ım, dayanamıyorum şimdi onu yiyeceğim' mesajıyla paylaşan Kylie küçücük bir çocuğa bu şekilde yetişkin kostümleri giydiği için eleştiri yağmuruna tutuldu. Sosyal medya kullanıcıları Kylie'nin çocuğunu sürekli kendi reklamını yapmak için kullandığını ve onu sürekli psikolojisini bozacak durumlara maruz bıraktığını düşünüyorlar.

Kylie'nin paylaştığı fotoğraflara kendi arkadaşlarındansa olumlu yanıtlar geldi. Vanessa Hudgens ve Sofia Richie fotoğrafı çok beğenmişlerdi.


Küçük Stormi'nin babası Travis Scott'ın da konudan rahatsız olmamaış olacak ki fotoğrafa kalpli yorum bırakmayı ihmal etmemiş.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Anya Taylor-Joy: Garip göründüğümü düşünüyorum