Lady Gaga da cilt bakım ürünlerine el atıyor olabilir

Lady Gaga, Haus Laboratories isimli makyaj markasıyla kozmetik sektörüne başarılı bir adım atmıştı. Lady Gaga şimdi de Haus kapsamında cilt bakım ürünlerine de el atıyor. 'galiba'. Galiba dedik, çünkü bununla ilgili kesin bir bilgi vermedi, yalnızca ipuçlarıyla yetindi. Eğer cilt bakım ürünlerini çıkarırsa Lady Gaga'nın hayran kitlesi Little Monster'ların mağazalara akın edeceğine şüphe yok.

19 Aralık 2020, Cumartesi 14:11 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Lady Gaga geçtiğimiz gün paylaştığı ilginç story'de şu ifadeleri kullandı

İyi makyajın ilk adımı #ciltbakımı. Bu konuda nerd bir periyim.Neredeyse tüm cilt sorunlarının cilt bariyerinin ve mikrobiyomun bozulmasından kaynaklandığına inanıyorum. Hilem ise serbest radikaller ya da sorunun ne olduğunu bulup iltihabı keserek cildimi dengeleyen çözümler uygulamak. Kendi geliştirdiğim ürünleri kullanıyorum. Bana özel"


Bu ifadeler, Lady Gaga'nın çıkaracağı cilt bakım ürünlerinin habercisi olabilir.

Gelişen makyaj çizgisi ve düzenli olarak değişen saç renkleri ile Lady Gaga'nın kusursuz cildinin aslında gölgede kaldığı bir gerçek. Instagram'da paylaştığı tüm selfielerde gördüğümüz parlayan cildi; ünlü şarkıcıya sıkça sorulan sorular arasında. Lady Gaga ise geçtiğimiz gün başarılı makyaj markası Haus Laboratories kapsamında bir cilt bakım ürünü serisi çıkaracağının haberini vermiş olabilir.

Bu konuda ağzından net bir şey çıkmadığı için hayranları emin olamıyor ancak Little Monster'ların Lady Gaga yeni bir ürün çıkardığı anda mağazalara akın edeceği kesin. 

Ancak pek çok kişinin dalgasını geçtiği bir konu var. Lady Gaga cilt bakımı konusunda bu kadar hassas olduğunu söylüyor, sözde çok dikkatli ve çok değer veriyor. Madem kendi geliştirdiği muhteşem ürünleri kullanıyor. Neden cilt bakım ürünleri çıkardığının ipucunu verdiği postunu filtreli olarak çekiyor. 

Soruyoruz, madem cildin bu denli mükemmel. Neden Instagram'ın filtrelerine sığındın Lady Gaga?

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Göğüs sarkmasına ne iyi gelir?: Meme sarkmasını önlemenin 10 yolu