Lady Gaga’nın ışıldayan Super Bowl kostümleri

Herkes Lady Gaga’nın Super Bowl’daki devre arası şovunu konuşurken gelin sahneden giydiği birbirinden parlak kıyafetleri birlikte inceleyelim

06 Şubat 2017, Pazartesi 13:01
A A

Michael Jackson’ın 1993’teki Super Bowl performansını yeniden canlandırarak sahne alan Lady Gaga’nın Super Bowl devre arası şovu olay oldu!

Ateşli sahne performansı ile ABD’nin Houston şehrinde yapılan Amerikan Futbolu Ligi’nin en önemli final maçını bile gölgede bırakan Lady Gaga kostümleriyle de oldukça dikkat çekiciydi. 

LADY GAGA'NIN SUPER BOWL KOSTÜMLERİ

LADY GAGA'NIN SUPER BOWL KOSTÜMLERİ

Sahnede piyano çalan, şarkı söyleyen, dans eden ve sahneye yüksekten atlayan Lady Gaga'nın kostümü Versace imzası taşıyor. 

Lady Gaga her sahne şovunda olduğu gibi yine yüksek vatkalı omuzlu bir bodysuit tercih ederken çizmeleri ile kostümünün uyumuna da dikkat! 

LADY GAGA SUPER BOWL İKİNCİ KOSTÜM

LADY GAGA SUPER BOWL İKİNCİ KOSTÜM

30 yaşındaki şarkıcının ikinci kostümü Amerikan futbolunda giyilen korumalı üniformayı andırıyor. 

Omuzlarındaki taş detaylarla altına giydiği mini taytın uyumu da Lady Gaga'nın sahnede parıldamasına yardım ediyor. 

Tabii performansın başındaki bu altın ceketi de es geçmek olmazdı. 

İşte Lady Gaga'nın uzun süre konuşulacak gibi duran Super Bowl devre arası performansından diğer detaylar

LADY GAGA'DAN POLİTİK MESAJLAR

LADY GAGA'DAN POLİTİK MESAJLAR

Sahnede piyano çalan, şarkı söyleyen, dans eden ve sahneye yüksekten atlayan Lady Gaga, beklenildiği gibi performansına politik mesajlar da ekledi.

LADY GAGA DONALD TRUMP'I ES GEÇMEDİ

LADY GAGA DONALD TRUMP'I ES GEÇMEDİ

30 yaşındaki ABD’li şarkıcı, Donald Trump’ın Müslüman ülke vatandaşlarına vize yasağı ve Meksika sınırına duvar örülmesi konularına göndermeler yaptı.

Tüm dünyada milyonlarca sporsever tarafından takip edilen Super Bowl'un devre arası gösterisinde ünlü şarkıcı, şovunu, ‘God Bless America’ (Tanrı Amerika’ı korusun) sözleriyle başlayan şarkı ile açtı.

Gaga performansında ayrıca ‘Poker Face,’ ‘The Edge of Glory’ ve ‘Born This Way’ gibi popüler şarkılarını da seslendirdi.

Lady Gaga'nın performansına Intel'in 300 drone'u (İnsansız Hava Aracı) eşlik etti. Drone'ların ışıkları ile gökyüzünde ABD bayrağı yaratıldı. Intel'in drone'larını özel kılan cihazların tek bir cihazmış gibi koordineli olarak hareket ettirilebilmesi.

Super Bowl öncesi Gaga, performansının eşitlikçi ve kapsayıcı olacağı sözünü vermiş ve “Kapsayıcılık tutkusuna inanıyorum. Eşitlik ruhuna inanıyorum ve bu ülkenin ruhu sevgi, şefkat ve iyiliktir. Performansım bu felsefeleri destekleyecek” şeklinde konuşmuştu.

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.