Lady Gaga'nın son hali herkesi şaşırttı

Çılgın ve cesur kostümleriyle tanınan şarkıcı Lady Gaga son görüntüsüyle sevenlerini epey şaşırttı

29 Mayıs 2017, Pazartesi 16:40
A A

Aykırı kıyafetleri ve saç stiliyle her daim ilgi çeken Lady Gaga bu defa çok farklı bir şekilde görüntülendi.

Şarkıcı arkadaşıyla çıktığı Los Angeles sokaklarında magazincilere yakalandı. 

Oldukça sade kıyafet ve saç stiliyle poz veren Gaga,görenler tanımakta güçlük çekti.

Kilo aldığı fark edilen 31 yaşındaki Lady Gaga'nın bu halleri takipçilerini de epey şaşırttı.

LADY GAGA'NIN BİLİNMEZLERİ

LADY GAGA'NIN BİLİNMEZLERİ

Gaga'yı genel olarak giydiği et kıyafeti veya sıra dışı kıyafetleriyle tanırız. Halbuki bilinmeyen bir gerçek vardır ki; kendisi günümüzün en çok yardım yapan sanatçılarından biridir. Hatta Born This Way Foundation adlı bir kuruluşu bulunmakta. Kuruluşun amacı bireyleri cesaretlendirmek, kendilerini ifade etmelerine yardımcı olmak ve hoşgörüsüzlüğü ortadan kaldırmaktır.

2014 yılında bir röportajında 19'unda tecavüze uğradığını ve bu olayın hayatını tamamen değiştirdiğini açıklayan Lady Gaga, ailesine bu konuyu uzun zaman söyleyemediğini itiraf etti.

Hatta Gaga'nın ailesinden büyükannesi ve halası, ünlü müzisyenin Oscar gecesindeki performansına kadar bu olayı bilmiyordu. 29 yaşındaki müzisyen sosyal medya hesaplarında, "Beni hemen ertesi gün şaşkınlık içinde aradılar çünkü onlara bir kazazede olduğumu söylememiştim" dedi.

Forbes ve Time başta olmak üzere 400 dergi ve site Gaga'yı Pop'un Yeni Kraliçesi olarak adlandırmaktadır. 8 yıl gibi kısa bir sürede kariyerindeki çeşitlilik, müziğinin kalitesi ve satışları ile bu jenerasyonun en iyisi olduğu kanıtladı.

Gaga, New York'lu ve u İtalyan kökene sahip. Gerçek adı Stefani Joanne Angelina Germanotta'dır ve soyadı İtalyan kökenlidir.

Lady Gaga 4 yaşında piyano çalmayı öğrenmiş ve ilk piyano eserini 13 yaşında yazmıştır. Gaga piyanoda gerçekten usta.

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.