Langırt turnuvasında topladıkları kitapları köy okuluna bağışladılar

Trakya Üniversitesi Edirne  Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı uygulama etkinlikleri çerçevesinde langırt turnuvası düzenleyerek sağlanan kitaplar, Tayakadın Şehit Cem Havale İlk ve Ortaokulu kütüphanesine bağışlandı

18 Nisan 2018, Çarşamba 17:34
A A
Langırt turnuvasında topladıkları kitapları köy okuluna bağışladılar
TÜ  Edirne  Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı’nın düzenlediği langırt turnuvasına katılımcılar, getirdikleri kitap karşılığında turnuvaya katıldı. Turnuvaya  Kaan Dinçer, Ömer Işık, Ozan Topal,Mert Çoşkun, Selahattin Hayta, Oğuz Sarıbıyık, Muharrem Salman, Sevilay Asil, Özden Kara, Güler Eda Acınır, Fatih Hasan Sayılır, İsmail İnce, Erdinç Gürü, Emrah Taş, Samet İpek, Emre Özder, Rıdvan Kartel katıldı. İki saat süren turnuva sonrasında Turnuva birincisi Muharrem Salman oldu. Birinciye iki kişilik kahvaltı ödülü verildi.


'MUTLULUK DUYDUK'


Toplanan 80 kitap, Tayakadın Köyü Şehit Cem Havale İlk ve Ortaokul’na götürüldü. Okul Müdürü Necmettin Kıyıcı, kitapları teslim alarak, "Çocuklar kitap okumaya ilgili ve istekli. Üniversite öğrencilerinin düşünüp kitapları bize getirmelerinden mutluluk duyduk. Kendilerine teşekkür ediyoruz. Kütüphanemiz kitaplarla daha da zenginleşti" dedi.

 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.