Lara eleştirilere isyan etti! Dudaklarını küçülttürmüştü...

Geçirdiği estetik operasyonların ardından bambaşka birine dönüşen Lara, son olarak ameliyatla dudaklarını küçülttürmüştü. Ünlü şarkıcı, yeni görüntüsünü sosyal medya hesabı üzerinden takipçileriyle paylaştı. Dudaklarının yeni haline yapılan yorumlara isyan eden Lara, "Ne yapılırsa yapılsın beğenmezsiniz" ifadelerini kullandı.

30 Mart 2021, Salı 09:16 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

2000'li yıllarda 'Allah Versin', 'Adam Gibi Adam' ve 'Katmer' gibi şarkılarıyla büyük çıkış yakalayan Lara, geçirdiği estetik operasyonların ardından bambaşka birine dönüşmüştü.

Son olarak pek çok ünlünün aksine dudaklarını küçülttüren şarkıcı, ameliyat sonrasında "Sonunda dudaklarım küçüldü. Operasyondan dolayı çok fazla konuşamıyorum" açıklamasını yapmıştı.


Lara, yeni görüntüsünü sosyal medya hesabı üzerinden takipçileriyle paylaştı. Lara'nı yeni dudakları da sevenlerini ikiye böldü. Bazıları bu halini çok beğenirken; bazı kullanıcılar da ''Yok olmamış" gibi yorumlar yaptı.


'NE YAPILIRSA YAPILSIN BEĞENMEZSİNİZ'

'NE YAPILIRSA YAPILSIN BEĞENMEZSİNİZ'

Bu duruma isyan eden Lara, sosyal medya üzerinden "Nasıl kötü insanlarsınız. Hiçbir şekilde estetik olmayan dudaklarıma etmediğiniz hakaret kalmadı. Ne iğrençliğim kaldı ne başka bir şey. Onca acıya kendi dudaklarımı küçülttürdüm, yine bir sürü hakaret. Yok olmamış, yok eskisi daha güzeldi. Ne yapılırsa yapılsın beğenmezsiniz. Dudağım kadar yüzünüz şişsin" ifadelerini kullandı.

SAÇLARINI SİGORTALATACAK

SAÇLARINI SİGORTALATACAK

Lara geçtiğimiz aylarda da uzun ve tamamen doğal olduğunu söylediği saçlarını sigortalatacağını açıklamıştı. Lara bu işlem için şirkete tam 500 bin TL ödeyecek.


'ESTETİK DEĞİL ZAYIFLADIM'

'ESTETİK DEĞİL ZAYIFLADIM'

Yüzündeki büyük değişimle dikkat çeken Lara, iki yıl önce katıldığı bir programda, hiç estetik yaptırmadığını ve çok zayıfladığı için bu şekilde göründüğünü söylemişti.


Lara, "Spor yapıyorum. Bisiklete biniyorum, pilates yapıyorum. Çok zayıfladım. Dudağım ve burnumda hiçbir şey yok. Yanaklarımda da hiçbir şey yok. Hatta şimdi bir klinik arıyorum. Dudaklarımı küçülttürmek istiyorum" demişti.

'GÖZ KAPAĞIM ESTETİKLE YAPIŞTIRILDI'

'GÖZ KAPAĞIM ESTETİKLE YAPIŞTIRILDI'

Almanya’da çok büyük bir trafik kazası geçirdiğini söyleyen şarkıcı, "Göz kapağım estetikle yapıştırıldı" ifadelerini kullanmıştı.


ÖLÜMDEN DÖNDÜ

ÖLÜMDEN DÖNDÜ

Lara, geçtiğimiz yıl geçirdiği trafik kazasıyla adeta ölümden dönmüştü. Antalya'nın Alanya ilçesinde kırmızı ışık ihlali yapan bir otomobil, karşı yönden gelen hafif ticari araca çarpmamak için manevra yapmıştı.

Kontrolden çıkan otomobil, önce hafif ticari araca, sonra da kaldırımda yürüyen iki kişiye çarpmıştı. Savrulan otomobil yol kenarındaki içinde müşteri olmayan kafeye girmişti. Kazada, otomobilin çarptığı iki kişinin şarkıcı Lara Keskin ve yeğeni Yiğit Hamit Atmaca olduğu belirlenmişti.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Şevval Sam yıllar önceki kazayla ilgili sessizliğini bozdu: Suçum yoktu, olsa bedelini öderdim