Larissa Gacemer'e eşinden duygulandıran destek

Burak Gacemer ile evli olan Brezilyalı model Larissa Gacemer, sosyal medya hesabından takipçilerinin yönelttiği, "Neden çocuk yapmıyorsun?" sorularına tepki gösterdi. Larissa Gacemer, "Çocuğum olmuyor. Allah beni böyle yaratmış. Kötü yorum yazmayın artık" diyerek isyan etti. Larissa'ya ilk destek eşinden geldi.

18 Mayıs 2020, Pazartesi 12:17 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Türkiye'de bir moda çekimi sırasında tanıştığı eski basketbolcu Burak Gacemer ile 2011 yılında evlenen Brezilyalı model Larissa Gacemer, sosyal medya hesabından takipçilerinden gelen "Neden çocuğunuz olmuyor?" sorularına paylaştığı bir video ile yanıt verdi.

'Hem benim için, hem de bu durumları yaşayanlar için yeter'

'Hem benim için, hem de bu durumları yaşayanlar için yeter'

Instagram'da 2,6 milyon takipçisi olan Larissa Gacemer, "Biliyorum bazılarınız iyi niyetle söylüyorsunuz ama iyice saygısız ve kötü yorumlar başladı. Ama hem benim için, hem de bu durumları yaşayanlar için yeter" notuyla bir video paylaştı.

'Bende doğuştan gelen bir hastalık var'

'Bende doğuştan gelen bir hastalık var'

Gacemer, paylaştığı videoda, "Neden çocuk yapmıyorsunuz? Neden çocuk yok. gibi sorular soruyorsunuz. Bende doğuştan gelen bir hastalık var. Çocuğum olmuyor. Bunu bilerek yıllar önce Burak'la denedik, olmuyor. Burak beni böyle kabul etti.

'İnsanlar ne yaşıyor bilemezsiniz'

'İnsanlar ne yaşıyor bilemezsiniz'

Ben de bu durumu kabul ettim. Biz de artık gezelim, seyahat yapalım dedik. Ama siz bana inanılmaz kötü yorumlar yazıyorsunuz. Sadece bana değil, herkese böyle şeyler yazıyorsunuz. İnsanlar ne yaşıyor bilemezsiniz. Kötü yorum yazmayın artık" ifadelerini kullandı.


'Sen bana yetersin'

'Sen bana yetersin'

Brezilyalı modele başta eşi Burak Gacemer olmak üzere birçok ünlü isimden de destek geldi. Eşinin videosunun altına yorum yapan Burak Gacemer, "Sen bana yetersin" dedi. Gacemer'in bu yorumu 178 binden fazla beğeni alırken 1700'e yakın da yorum aldı.

Larissa Gacamer'in herkesin derinden etkileyen videosuna Aslıhan Güner, Anıl Altan, Pelin Akil, Didem Soydan, Eda Ece, Almeda Abazi, Özlem Yıldız, Zeynep Mahsur, İlayda Erkök ve Özge Ulusoy gibi birçok ünlü isimden destek yorumu geldi.

Hazal Kaya'dan destek

Hazal Kaya'dan destek

Geçtiğimiz günlerde annelik konusunda konuşan oyuncu Hazal Kaya da Instagram hesabından yaptığı paylaşımla Gacemer'e destek oldu.

'İnsanlara hadsiz sorular soracağınıza, kendinize bir sorun; Bana ne?'

'İnsanlara hadsiz sorular soracağınıza, kendinize bir sorun; Bana ne?'

Kaya paylaşımında, "Beni böyle kabul etti' demen çok dokundu bana. Öylesi böylesi yok, şahane bir kadınsın, eksiğin olmadığı gibi de fazlan var, dışın kadar için de fazla güzel, belli. Bir an bile dertlenme kötü ruhlar yüzünden.

Söylemeye çalıştığım tam olarak buydu dün mevzu olan videoda. Bir kadını bedeniyle ilgili böyle bir açıklama yapmak zorunda bırakan herkes utansın. İnsanlara hadsiz sorular soracağınıza, kendinize bir sorun; Bana ne?" dedi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hande Ataizi'den şoke eden Kenan İmirzalıoğlu yorumu