Lazio Burak Yılmaz'ı istiyor

Lazio Burak Yılmaz'ı istiyor

Trabzonspor'un UEFA Avrupa Ligi'ndeki rakibi Lazio'nun hocası Petkovic önemli açıklamalarda bulundu

30 Ağustos 2013, Cuma 18:24 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Bir dönem Samsunspor'u da çalıştıran Petkovic, hem bordo mavili takımı hem de Burak Yılmaz transferini değerlendirdi. Petkovic, Türkiye'ye 3. kez bir Avrupa maçı için gelecek olmasının artık garip bir hal aldığını belirtti.

Petkovic, Fenerbahçe maçındaki hataları tekrarlamadan Trabzonspor'un önünde grubu lider bitirmek istediklerini anlattı. Petkovic şunları söyledi:

MARKA DEĞERİ YÜKSEK BİR TAKIM

"Fenerbahçe maçından önce de sizinle konuşmuştum. Türkiye'nin scout ilminde önemli bir yere sahip olan Tarkan Batgün aracılığı ile benimle iletişim kurmuştunuz

Şimdi duydum ki kendileri Bursaspor'da göreve başlamış ve scout ekibinin başına geçmiş. Öncelikle onu tebrik ederim. Trabzonspor eşleşmesine gelince, Türkiye'nin önemli kulüplerinden biri ile oynuyoruz.

Ama bizde artık İtalya'nın Avrupa'daki yüzü olduk. Geçen sezon kupayı istiyorduk. Ancak transfer sezonunda kimseyi almamış eski kadroyla yolumuza devam etmiştik. Şimdi önemli yatırımlar yaptık. Trabzonspor'un gücünü biliyoruz. Gruptan lider çıkmak için ne yapacağımızı da biliyoruz.

2 YILDIR İSTİYORUM

Burak Yılmaz transferinin hala bitmemesine çok şaşırdım. Roma'ya gelen Galatasaray yöneticisi çok olumlu konuşmuştu. Sonra transferin şimdilik gerçekleşmeyecek olduğunu öğrendim.

Transfer sezonu kapanana kadar Burak Yılmaz için uğraşacağız. Son dakika olsa bile onu takımda görmek istiyorum. Türkiye'den bir dönem Sow ile ilgilendik ancak benim tercihim hep Burak Yılmaz oldu."

Eurosport

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Süper Lig'in 42'nci haftasındaki 6 maçın saati değiştirildi