Leman Sam'dan kızı Şevval Sam'a olay mesaj!

Usta sanatçı Leman Sam, şarkıcı ve oyuncu kızı Şevval Sam'la ilgili çarpıcı bir açıklamada bulundu

Son Güncelleme:
A A

Oynadığı dizide entrikalarla dolu karaktere hayat veren Şevval Sam ile şarkıcı annesi Leman Sam, Kanal D'deki '2. Sayfa' programına konuştu. "O ÇITAYI GEÇMEM İMKANSIZ"

"O ÇITAYI GEÇMEM İMKANSIZ"

"İkimiz de ayrı ayrı albüme giriyoruz" diyen Şevval Sam, "Annenizle aranızda tatlı bir rekabet oluyor mu?" sorusuna, "Benim o çıtayı geçmem imkansız. Rekabet olamaz" yanıtını verdi.

Anne Sam ise "Boynuzun kulağı geçmesi lazım. İki kızım da benden çok ötede. Bu nedenle halimden çok memnunum" ifadelerini kullandı.

"Kızınınız oyuncuğunu nasıl buluyorsunuz?" sorusu üzerine araya giren Şevval Sam, "Normalde dizi izlemez. Anneme dizi izletmeye başladım" şeklinde konuştu.

"BU SEFER TERS KÖŞE"

"BU SEFER TERS KÖŞE"

67 yaşındaki sanatçı, "Kızım bu kez ters köşe bir rolde." dedi.

"BANA ÇOK SİNİR OLUYORLAR"

"BANA ÇOK SİNİR OLUYORLAR"

Oyuncu, "Canlandırdığım karakter nedeniyle bana çok sinir oluyorlar. Benden nefret ediyorlar. Bu doğru bir şey yaptığım anlamına geliyor" ifadelerini kullandı.

"İYİ Kİ SENİN GİBİ KIZIM YOK"

"İYİ Kİ SENİN GİBİ KIZIM YOK"

Leman Sam, "Herhalde 'nefret edecekler' dedim. Bir gün artık dayanamadım. 'İyi ki senin gibi bir kızım yok' diye mesaj yazdım. 'Ender' diye bir kızım olsun istemezdim" sözleriyle, ilginç bir itirafta bulundu.

Muhabirlerin "Torununuz da beyazperdeye adım attı" sözleri üzerine Şevval Sam, gülümseyerek "Sormayın, sormayın" karşılığını verdi. 

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Engin Öztürk, Çağatay Ulusoy ve Hazal Kaya'nın anlaştığı ajansla sözleşme imzaladı