Lena Meyer Landrut'tan dekolte eleştirilerine sert tepki

Almanya’nın genç yıldız şarkıcısı Lena Meyer Landrut, derin dekolteli bu giysiyle Berlin film festivali Berlinale’le katılınca, çok eleştiri almıştı. ‘Oyuncu ve yönetmenlerden’ rol çaldığı eleştirilerine daha fazla dayanamayan Lena, yaptığı açıklamayla kendisini savundu

28 Şubat 2018, Çarşamba 18:21 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Lena Meyer Landrut, 2010 yılında yapılan Eurovizyon Şarkı Yarışması’nda birinci gelerek, birden Almanya’nın en yıldız şarkıcısı tahtına oturdu.

26 yaşındaki şarkıcı ve söz yazarı Lena, geçen hafta sonu sona eren Berlinale’de Alman kadın oyuncu Romy Schneider üzerine çekilen ‘3 Tage in Quiberon’ (Quiberon’da Üç Gün) adlı filmin galasına katıldı.  

Galaya derin göğüs dekolteli bir giysiyle gelen Lena, kırmızı halı yürüyüşünde bütün dikkatleri üzerine çekti.

Ancak NTV televizyonunun muhabiri Sabine Ölmann, Lena’ya açık bir mektup yazarak, ‘düğüne gidiyormuş edasıyla kırmızı halıya çıkarak diğer oyuncu ve yönetmenleri arka plana ittiği’ gerekçesiyle eleştirdi.

'BU YAPTIĞIN SAYGISIZLIK'

'BU YAPTIĞIN SAYGISIZLIK'

Açık mektupta “Kusura bakma, seni seviyorum ama senin bu yaptığın bir saygısızlık. Ötekiler eksi 2 derecede kırmızı halıya senin gibi yarı çıplak çıkmadı dedi.  

'CİDDİ KONULARI KONUŞALIM'

'CİDDİ KONULARI KONUŞALIM'

Eleştirilere bir süre sessiz kalan Lena, dayanamadı ve Facebook hesabından yanıt verdi:“Günümüzde böyle bir makale, bir de kadın tarafından yazılmış olması, gülünç ve feminizmden başka her şey. Bırakın da başka ciddi konuları konuşalım.

LENA MEYER LANDRUT KİMDİR?

LENA MEYER LANDRUT KİMDİR?

Lena Johanna Therese Meyer-Landrut, Alman şarkıcı, söz yazarı ve bestecidir.

2010 Eurovision Şarkı Yarışması'nda ülkesini "Satellite" adlı şarkıyla temsil etmiş ve 246 puanla Almanya'yı 28 yıl sonra ikinci kez birinciliğe taşımıştır.

Lena, Eurovision'u  henüz 19 yaşındayken kazanmıştı.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder