Lenfoma tedavisi gören Boğaç Aksoy merak edilen soruları cevapladı

Kanal D'de yayınlanan 'Arka Sokaklar' dizisinde 'Volkan' karakterine hayat verenBoğaç Aksoy, bir ay önce lenfoma kanserine yakalandığını duyurmuştu. Tedavi görmeye başlayan ünlü oyuncu, takipçilerinden gelen soruları yanıtladı.

08 Haziran 2021, Salı 12:55 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Oyuncu Boğaç Aksoy lenfoma kanseri tedavisine devam ediyor. Kemoterapi alan ve saçları dökülen Aksoy, moralini yüksek tutuyor. Zor günleri atlatacağını söyleyen yakışıklı oyuncu sevenlerinden gelen soruları cevapladı.

Hastalık sonrası bir takım tecrübeler edindiğini söyleyen Aksoy, 'Hastalık sonrası hayata bakış açın değişti mi, adapte oldun mu?' sorusuna yanıt verdi.

'HAYATI AKIŞINA BIRAKIYORUM'

'HAYATI AKIŞINA BIRAKIYORUM'

Oyuncu, "Eskiden daha takıntı her şeyi problem eden bir insandım artık çözemeyeceği sorunlar üzerine çok durmuyorum hayatı akışına bırakıyorum adapte oldum diyebilirim" ifadelerini kullandı.

'Oyunculuk serüvenin devam edecek mi?' sorusunu da yanıtlayan yakışıklı oyuncu, "Şaka mısın tabii ki devam edeceğim çok özledim. Bu hastalığı bir atlatayım ondan sonra güzel bir teklif gelirse setlerdeyiz inşallah" dedi.


Tedavisinin ne kadar süreceğini de cevaplayan Aksoy, "Şu anda ikinci kemoterapi bitti. Altı kür alacağım toplamda ağustosun sonlarına doğru bitmiş olacak. Allah'ın izniyle, inşallah da setlere geri döneceğim" diye konuştu.


Boğaç Aksoy, bir takipçisinden gelen 'Kendini nasıl hissediyorsun?' sorusuna; "Ailem, dostlarım, sizlerin sevgisi sayesinde duaları sayesinde kendimi çok iyi hissediyorum bu dönemde böyle sizlerle etkileşim halinde olmak da beni ekstradan mutlu ediyor" yanıtını verdi.


Oyuncu, 'Bu süreçte hiç ümitsizliğe kapıldın mı?' diyen takipçisine; "Dostum hiç ümitsizliğe kapılmadım hastalığı araştırmadım bile… Daha önünde başaracak çok hedeflerim, hayallerim var… O yüzden umurumda bile değil! Sadece kendime dikkat ediyorum" şeklinde cevap verdi.


Öte yandan kullandığı ilaçlarını da takipçileriyle paylaşan Boğaç Aksoy, "Günaydın canlar, bugünkü şekerlerim. Her biri birbirinden tatlı" notunu düştü.


BOĞAÇ AKSOY KİMDİR?

BOĞAÇ AKSOY KİMDİR?

Aksoy, 30 Temmuz 1989 İzmit doğumludur. 2006 yılında Fenerbahçe Lisesi'nden mezun olan ünlü manken ve oyuncu, liseden sonra üniversite eğitimini Haliç Üniversitesi Besyo Antrenörlük bölümünde tamamlamıştır.

Bunların yanında, iki sene profesyonel at biniciliği eğitimi almıştır. Aynı zamanda da iki yıldızlı dalgıçlık belgesine sahiptir. Her zaman eğitimine önem veren ünlü manken ve oyuncu Boğaç Aksoy, oyunculuğunu geliştirebilmek için de kuruculuğunu Vahide Gördüm ve Altan Gördüm’ün üstlendiği 'Akademi 35 Buçuk Sanat Evi’nde oyunculuk eğitimi almıştır.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Aşkın Tarifi izleyiciden tam not aldı