Leonardo DiCaprio'nun dünden bugüne aşk tarihçesi

Leonardo DiCaprio filmleriyle olduğu kadar aşk hayatıyla da gündemden düşmeyen aktörlerden oldu. Leonardo DiCaprio'nun sevgilileri de her zaman ilgi odağı oldu. Leonardo DiCaprio'nun aşk hayatına öyle hakim olduk ki, tüm sevgililerinin 25 yaşından küçük olduğunu bile biliyorduk. Yani sevgilileri konusundaki yaş takıntısına bile hakimdik. Peki Leonardo DiCaprio'nun aşk hayatına dünden bugüne bir bakış atalım mı? İşte Leonardo DiCaprio'nun dünden bugüne aşk tarihçesi!

22 Temmuz 2020, Çarşamba 10:54 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Bridget Hall

Bridget Hall

13 yaşındayken ‘This Boy’s Life’ filmi seçmeleri sırasında Robert De Niro’nun keşfettiği DiCaprio, manken sevgili geleneğine 1994’te Victoria’s Secret modeli ve Vogue kapak kızı Bridget Hall’la başladı. Henüz ikisi de 20’li yaşlara gelmemiş iki New Yorklu çılgındı. Yedi aylık birliktelikten sonra Leonardo model sevdasında hız kesmedi.

Naomi Campbell

Naomi Campbell

1995 yılında, Leonardo DiCaprio henüz 21 yaşındayken, efsane model Naomi Campbell kendisini keşfetmiş ve bir süre sevgili olmuşlardı. DiCaprio o dönem henüz Titanic'te bile oynamamıştı. 

Helena Christense

Helena Christense

1997 sonlarında Leo’nun “Helena Christensen” dönemi Titanic’in vizyona girmesi ile başladı ve sadece birkaç ay sürdü. Christensen Leo’nun 3’ncü Victoria’s Secret modeliydi.

 Kristen Zang

Kristen Zang

Leonardo ilk ciddi ilişkisini model Kristen Zang ile yaşadı. Aşkları iki yıl sürdü. Titanic’in çekimleri sırasında setin romantik atmosferinden etkilenen Leo, Zang için “Onu görmek için çekimlerin bitmesini bekleyemiyorum” demişti. Zang -fotoğrafta görüldüğü gibi- Nicholas Cage'in de eski sevgilisi.

Claire Danes

Claire Danes

Zang’tan ayrılan Leo’nun hayatına Romeo ve Juliet filmindeki rol arkadaşı Claire Danes girdi. Leo, Romeo’yu, Danes de Juliet’i gerçek hayata uyarlamıştı. İkili ilişkilerini hep inkar etti. Danes’in “Leonardo olgunlaşmamış bir erkek” açıklaması ipleri kopardı.

Eva Herzigova

Eva Herzigova

1998’de Demir Maskeli Adam filminin Paris’teki galasında Eva Herzigova ile tanıştı ve 2 ay flört etti. Eva Leo’nun 4. meleği oldu.


 Bar Refaeli

Bar Refaeli

Bündchen’dan ayrılıktan bir ay sonra Las Vegas’ta U2’nun partisinde, 19 yaşındaki İsrailli güzel Bar Refaeli’yle tanıştı. O yaz Leonardo tatilini İsrail’de geçirdi. Bu aşk 6 yıl sürdü ve Leonardo’nun en uzun ikinci ilişkisi olarak kayıtlara girdi. Katolik olan DiCaprio’nun sevgilisi ile evlenebilmek için din değiştirmeye çalıştığı da magazin basınında manşetlere taşınmıştı.

Gisele Bündchen

Gisele Bündchen

DiCaprio milenyuma Gisele Bündchen ile birlikte girdi. 2002’de ilk ayrılıklarını yaşayan ikili, beş yıllık birliktelikleri sırasında 3 kez ilişkilerine ara verdi. Çiftin evlenmelerine kesin gözüyle bakılıyordu, ama Leo’nun çapkınlıkları ilişkiyi bitirdi.

Nina Agdal

Nina Agdal

İkili, Nina Agdal 2016'da henüz 24 yaşındayken tanıştı. İşler tam ciddileşiyor derken, ilişki yalnızca 4 ay sürdü.

Rihanna

Rihanna

Leonardo DiCaprio da Rihanna'nın bir türlü doğrulanmayan aşklarından. 2016'da İngiliz Daily Mirror gazetesine konuşan bir görgü tanığı, DiCaprio'nun şapka takarak gizlenmeye çalıştığını Rihanna'ya ise Cara Delevingne'nin eşlik ettiğini belirtti. Görgü tanığı ikilinin sarmaş dolaş olduğunu söylese de ikiliye yakın kaynaklar bu iddiayı yalandı ve "Onlar çok iyi iki arkadaş" dedi. İkili, sık sık Paris'teki gece kulüplerine, partilere ve Coachella'ya gittiler. 

Camila Morrone

Camila Morrone

Leonardo DiCaprio, 2018'den bu yana kendisinden 22 yaş küçük Arjantinli model Camila Morrone ile birlikte. Camila Morrone 23, Di Caprio ise 45 yaşında. Leonardo DiCaprio ile Camila Morrone’yi Oscarlı aktör Al Pacino tanıştırmıştı. Al Pacino, 7 yıldır Camila’nın annesi oyuncu Lucila Sola ile birlikte.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Bırakın şimdi üzülmeyi! Aldatılmanın hayatınıza kattığı 11 süper şey