Leopar deseni nasıl kombinlenir?

Leopar deseni nasıl kombinlenir? Leopar deseninin nasıl kombinleneceğine dair kafamızda çok fazla soru işareti var. Leopar deseni giymeyi pek çok kadın çok sever. İyi de, erkekler neden leopar deseni sever? Bunun bir nedeni olmalı. Bunca erkek leopar desenini bu kadar seviyorsa vardır bir kerameti. Leopar hangi renkle kullanılır? Bir başka soru da bu. Leopar deseni seven ancak nasıl kullanacağı konusunda tereddütleri olanlar için leopar deseni kullanma kılavuzu hazırladık.

12 Ağustos 2020, Çarşamba 17:41 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Leopar desenli kabanlar

Leopar desenli kabanlar

Leopar desenli kabanlarınızı elbiseden tuluma, renkli pantolonlardan mini eteklerinize kadar gardırobunuzdaki birçok parça ile kombinleyebilirsiniz. Her renkle rahatlıkla kullanabileceğiniz leopar desenli kabanlarınızı topuklu ayakkabılar ile kullanarak gece davetleriniz için şık bir stil yaratırken beyaz sneaker'larınız ile işe giderken ya da hafta sonu kahvaltılarınızda rahat ve cool bir tarz yaratabilirsiniz.

Peki ya ayakkabılar?

Peki ya ayakkabılar?

Leopar desenli ayakkabılarınızı hem gündüz hem gece rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ancak pantolonunuzun ya da eteklerinizin daha sade renkler olmasını sağlayarak leopar desenli ayakkabılarınızın şıklığının daha çok ön plana çıkmasını sağlayabilirsiniz.

Çantalarda özgürce

Çantalarda özgürce

Eğer leopar desenini çok fazla ortaya çıkararak kullanmayı sevmiyorsanız onu kıyafetleriniz dışında aksesuarlarınızda kullanabilirsiniz. Çantalar ise bunun için en iyi parçalardan biri olacaktır. Özellikle küçük çantalar ile leopar desenini çekinmeden kullanabilirsiniz.

Kilolu gösterebilir

Kilolu gösterebilir

Leopar desenli kıyafetler sizi olduğundan daha kilolu gösterecektir. Kıyafet seçimi yaparken bunu dikkate almanızı da öneririz. Göğüsleriniz normal ya da küçükse leopar bir gömlek doğru bir seçim olurken kalçalarınız büyükse leopar desenli pantolon doğru bir tercih olmayabilir.

Eldivenlerde

Eldivenlerde

Çantalar dışında diğer bir alternatif ise kış aylarında elimizden ayırmadığımız eldivenlerimiz olabilir. Sokak modasında da örneklerini gördüğümüz gibi eldiveninizin üzerine takacağınız saatiniz ile leopar deseni ayrı bir bütünlük oluşturacaktır.


Ne kadar az o kadar iyi

Ne kadar az o kadar iyi

Leopar deseni göze çarpan ve iddialı bir desen. Bu nedenle tek bir parçayı leopar deseni olarak kullanın ve kalan kıyafet ve aksesuarlarda abartıdan uzak durun, sadeliği tercih edin. “Ne kadar az o kadar iyi” kuralını unutmayın.

Vazgeçilmez

Vazgeçilmez

Leopar desenli şık bluzlarınızı ya da gömlekleri gardırobunuza ekleyin deriz. Özellikle jean pantolonlar ile şık bir stil oluşturan leopar desenli üstler, bomber ya da deri ceketlerle de çok şık bir ikili olacak.


Tek parça leopar desen

Tek parça leopar desen

Leopar desenli kıyafet seçmişseniz ayakkabı, çanta ve diğer aksesuarlarda sade renk ve modeller kullanmanız gerekir. Tek parça leopar desenli olabilir. (ayakkabı ve çantanın takım olması istisna bir durum olabilir)

Gerçekçi durmalı

Gerçekçi durmalı

Leopar deseni seçerken dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta ise yapay durmamasıdır. Ne kadar doğal görünürse o kadar hoş duracaktır. Tabandaki renk ve üzerindeki leopar desenleri birbiri ile bütünleşmiş olmalıdır. Üzerinde keskin desenler halinde durması hoş bir görüntü olmuyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Dünyanın en iyi giyinen 10 erkeği