Lescott hazır

Ara transfer döneminde kadrosunu güçlendirmek için çalışmalarına devam eden Beşiktaş Kulübü Yönetim Kurulu, Joleon Lescott transferini sonlandırmak için Manchester City Kulübü'nün onayını bekliyor

02 Ocak 2014, Perşembe 18:15
A A
Lescott hazır

İngiliz futbolcuyla görüşmeleri bizzat sürdüren Beşiktaş Kulübü dış transferden sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Erdal Torunoğulları, resmi imzanın önündeki tek engelin Manchester City Kulübü’nün belirleyeceği transfer politikası olduğunu söyledi.

Torunoğulları, AA muhabirine yaptığı açıklamada, "Lescott için görüşmeler devam ediyor. Kendisi takibimizde olan ve kadromuzda görmek istediğimiz bir oyuncu. Bugün itibarıyla herhangi bir resmi anlaşmadan bahsetmemiz mümkün değil. Lescott sezon sonu serbest kalacak. Transferin neticelenmesi, maddi koşullara bağlı değil. Manchester City Kulübü ile bonservis konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamıyoruz" dedi.

"Tek sorun oyuncu ve teknik heyeti arasında" diyen Erdal Torunoğulları, "Eğer Manchester City Kulübü kadro derinliğini göz önüne alıp oyuncuya ihtiyacı olduğuna karar verirse transfer gerçekleşmeyecek, ama satmak isterlerse, Beşiktaş adına süreç olumlu ilerliyor. Transferin kapanması durumunda alternatiflerimiz hazır. Piyasanın etkilenmemesi adına isim veremem. Lescott haricinde görüştüğümüz iki savunma oyuncusu daha var ve bu oyuncular da Premier Lig’de oynuyor" diye konuştu.

Beşiktaş’ta Joleon Lescott transferinin en geç önümüzdeki hafta sonuna kadar netlik kazanması bekleniyor.

AA

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER 2013'ün unutulmaz spor olayları