Levent Yüksel Mustafa Ceceli'yi kovmuş: Seni artık burada tutamayız

Sinan Akçıl’ın yeni televizyon programına konuk olan Mustafa Ceceli, Levent Yüksel’le birlikte çalıştığı dönemi anlattı: “Bir gün beni şarkı söylemem için yanına çağırdı, ardından bana kovulduğumu söyledi.”

12 Haziran 2020, Cuma 14:43 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Sinan Akçıl,, sunuculuğunu üstlendiği “Piyanist” adlı televizyon programının ilk bölümünde Mustafa Ceceli’yi ağırladı. Programda hem şarkı seslendiren hem de Akçıl’ın sorularını yanıtlayan Ceceli, kariyerinin dönüm noktalarını anlattı. 

"Tek hedefim Tarkan’a aranje yapmaktı"

"Tek hedefim Tarkan’a aranje yapmaktı"

Sanatçı, Tarkan’ın şarkılarına aranje yapmanın hayalini kurarken müzik dünyasında yükselişe geçtiğini söyledi:

Sezen Aksu gibi birinin arkasında müzik hayatıma devam ederken gerçekten çok mutluydum. Bir gün şarkı listesinde kendi adımı gördüm ve Sezen Aksu’yla beraber ilk kez ‘Unutamam’ şarkısını söyledim. Sonrasında Sezen Aksu bana ‘Sana albüm yapalım ama sonra kuş yuvadan uçar gider’ dedi. Benim o dönem tek hedefim Tarkan’a aranje yapmaktı.

Sezen Aksu’nun yanı sıra bir dönem Levent Yüksel’le de çalıştığını belirten Mustafa Ceceli, sanatçıyla ilgili anısını da anlattı:

Bir gün Levent Yüksel beni şarkı söylemem için yanına çağırdı, ardından bana kovulduğumu söyledi. İlk olarak ne demek istediğini anlamadım. Sonra ‘Artık seni burada tutamayız, önünde uzun bir yol var’ dedi.

Mustafa Ceceli programda Sinan Akçıl’ın piyano performansı eşliğinde şarkılar da seslendirdi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Merve Dizdar'dan ayrılık açıklaması