LGS'de başarılı olan öğrencilere burs

LGS'de başarılı olan öğrencilere burs

LGS'de başarılı olan öğrencilere burs

29 Haziran 2019, Cumartesi 12:21 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Ömer KOÇ/KAHRAMANMARAŞ, DHA)- KAHRAMANMARAŞ'taki Alpedo Kervan Lezzet Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Sam Kervancıoğlu, kendilerinin yaptırdığı Kervan Pastaneleri Turgut Pekel İmam Hatip Ortaokulu'nun LGS'de dereye giren öğrencilere burs desteği vereceklerini söyledi.

Kervancıoğlu, sınavda dereceye giren öğrencileri, okul yönetimi ve öğretmenleri Kervanhan tesislerinde ağırladı. Yemek öncesi bir açıklama yapan Okul Müdürü Halil Çal, LGS'de 2 öğrencinin tam puan aldığını, 3 öğrencinin ise 1 yanlış yapığını belirterek, "Bunlar bizim, ortaokul birinci sınıftan beri yetiştirdiğimiz öğrencilerimiz. Okulumuzun banisi olan Sami beye teşekkür ediyoruz. Bu işin esas mimarı ise öğretmen arkadaşlarımızdır" dedi.

Sami Kervancıoğlu ise okul yaptırıp teslim ettikten sonra her zaman okul yönetimi ve öğretmenleriyle istişare halinde olduklarını söyledi. Öğrencilerin başarılarının kendilerini mutlu ettiğini belirten Kervancıoğlu, "Bu başarı tesadüf değildir. Okul müdürüne ve öğretmenlere çok teşekkür ediyorum çünkü çok büyük emek verdiler. Bu tesadüf değil, başarıdır. Başarılı olan 5 öğrencimizi tebrik ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum. Alpedo-Kervan lezzet Grubu olarak bu başarılı öğrencilerimize 4 yıl boyunca burs vereceğiz. 4 yıl boyunca bu kardeşlerimizin bütün giderlerini biz karşılayacağız" diye konuştu.

FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Can Kulağı Platformu, 15 bin gıda kolisi dağıttı