Lidya Grup'tan SIGN İstanbul 2018’de teknoloji şovu

Lidya Grup, SIGN İstanbul 2018’de milyon dolarlık dijital baskı makinelerini sergileyecek. Teknolojisiyle baskı sektörünün dünya devleri arasında yer alan Xerox, Epson ve EFI markalarının Türkiye distribütörü olan Lidya Grup standında, 3 markadan 15 makine yer alacak

Son Güncelleme:
A A
Lidya Grup'tan SIGN İstanbul 2018’de teknoloji şovu

20.Uluslararası Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı Teknolojileri SIGN İstanbul 2018 Fuarı, 20-23 Eylül tarihleri arasında TÜYAP’ta düzenlenecek. Fuarda dijital baskı teknolojisi, tekstil baskı ve serigrafi teknolojisi, sign teknolojisi, görsel iletişim, Led & Led ekran, endüstriyel baskı, 3D baskı, promosyon gibi geniş bir ürün yelpazesini görme imkanı bulunacak.  

'STAR MAKİNELERİ' SERGİLEYECEK

Dijital baskı sektörünün lideri olarak, fuarlarda teknoloji şovu yaptıklarını ifade eden Lidya Grup Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Öz şunları söyledi: 

“Geçmiş yıllarda ileri teknolojideki makineleri, sadece uluslararası fuarlarda görerek inceleme fırsatlarını yakalıyorduk. Lidya Grup ile bu durum kesinlikle değişti. Sektörümüzde dünyanın en ileri teknolojisine sahip olan star makinelerini, herkesin görebilmesi ve deneyimlemesi için standımızda sergileyeceğiz. Örneğin 700 bin dolarlık bir makinemizin kurulumunu yaparak teknolojisini ve üretim çıktılarını fuar ziyaretçileri ile paylaşacağız." 

SEKTÖRE DANIŞMANLIK YAPIYOR

Sahip oldukları bilgi birikimi ve tecrübeyi, pazardaki firmalar ile paylaştıklarını belirten Lidya Grup Grafik Sanatlar Satış Direktörü Adem Öz "Bizim müşterilerimiz ile olan diyaloğumuz, sadece ürün satmak üzerine değil. Müşterilerimize, teknolojilerini ilerletme ve karlılıklarını artırıp cirolarını yükseltme danışmanlığının yönlendirmelerini yapıyoruz. Türkiye’de birçok baskı merkezi Lidya Grup’un danışmanlığı ile büyümüştür ve başarı öykülerimize yenilerini eklemeye devam edeceğiz" dedi. 


Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Ek gelir fırsatları