Lionel Messi corona virüsle ilgili ilk kez konuştu

Lionel Messi, El Pais gazetesine kısa bir açıklama yaparak corona virüsle ilgili ilk kez konuştu. Messi, salgının ardından hiçbir şeyin aynı olmayacağını düşünüyor.

01 Haziran 2020, Pazartesi 14:01 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

El Pais gazetesine konuşan Lionel Messi, corona virüs salgını sonrası normalleşme süreciyle ilgili fikirlerini açıkladı. Dünya çapında yaklaşık 371 bin ölüme neden olan corona virüs salgınıyla ilgili Messi,

"Çoğumuz yaşananların ardından dünyanın ne halde olacağını merak ediyoruz, büyük şüphelerimiz var. Birçok insan çok zor zamanlar geçirdi. Ailelerini, arkadaşlarını, sevdiklerini kaybedenler oldu. Herkes bir şekilde etkilendi.

Ben de dahil olmak üzere hepimizde müthiş bir hayal kırıklığı var ancak hiçbir şey sevdiklerinizi kaybetmekten daha kötü değil. Bu en büyük haksızlık. Futbol özelinde konuşacak olursak, sanırım tıpkı yaşam gibi orada da hiçbir şey eskisi gibi olmayacak" dedi.

Lionel Messi, İspanya'da ve ülkesi Arjantin'de iki hastaneye toplam 1 milyon euro bağış yapmıştı. Arjantin'de 528 kişi corona virüs nedeniyle hayatını kaybetti.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Misimovic Galatasaray'a transfer olduğu için pişman