Lisanslı ürünler sanal mağazada

Kulüplerbirliği Vakfı'nın temsil yetkisine sahip olduğu kulüplerin lisanslı ürünler, internet aracılığıyla satılmaya başlandı

23 Kasım 2009, Pazartesi 11:14
A A

Kulüplerbirliği Vakfı’ndan lisanslı ürünlerin sanal ortamda satılması yönünde yetki alan, www.tribunmarket.com adresli sitenin yönetiminden yapılan açıklamada, sanal mağazanın hedefinin "kulüplerin lisanslı ürünlerini ve pazar payını artırmak" olduğu bildirildi.

"Sanal mağaza" üzerinden sipariş verilebildiği, ödemelerin ister kredi kartı, ister havale isterse de kapıda ödeme şeklinde yapılabileceği belirtilen açıklamada, şöyle denildi: "Kulüplerbirliği Vakfı ile yapılan anlaşma gereği site üzerinden vakfın temsil yetkisi olan tüm kulüplerin ürünleri satılacak. Buradaki amaç, ekonomik olarak sıkıntı yaşayan kulüplerin ürünlerini farklı bir ortamda yurtiçinden ve yurtdışından alıcıların beğenisine sunmak.

Futbolseverler, internet ortamındaki mağazadan taraftarı oldukları kulüplere ait tüm lisanslı ürünleri uygun ödeme seçenekleriyle alabilecekler. Gönül verdikleri renklerin ürünlerine ulaşmakta büyük sıkıntı çeken futbolseverlerin bu sorunları sanal mağaza sayesinde ortadan kalkmış olacak."

Açıklamada ayrıca, korsan ürün satışları nedeniyle futbol kulüplerinin ciddi zarara uğradığı, futbolseverlerin lisanslı ürünler alarak gönül verdikleri takımlara önemli katkıda bulunabilecekleri belirtildi.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.