Liseli kızla cinsel ilişkiye girdi, tutuklandı!

Liseli kızla cinsel ilişkiye girdi, tutuklandı!

Konya'nın Kulu ilçesinde 16 yaşındaki lise öğrencisi A.K. ile cinsel ilişkiye girdiği iddiasıyla gözaltına alınan 30 yaşındaki Y.E.Ö., kızın ailesinin şikayeti üzerine 'küçük yaştaki çocuğa cinsel istismar' suçundan tutuklandı

09 Haziran 2014, Pazartesi 12:09 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Ailesi Ankara'nın Şereflikoçhisar ilçesinde oturduğu için Kulu’da özel kız öğrenci yurdunda kalan Anadolu Öğretmen Lisesi 11'sınıf öğrencisi A.K., evli olan Y.E.Ö. ile tanışıp bir süre arkadaşlık yaptı. Bu sırada işsiz olan Y.E.Ö. iddiaya göre liseli A.K. ile cinsel ilişkiye girdi.

KANDIRARAK CİNSEL İLİŞKİYE GİRMİŞ


Aralarında anlaşmazlık başlayınca da Y.E.Ö. iki hafta önce kavga sırasında A.K.'yi dövdü. Kavganın ardından A.K.'nin Şereflikoçhisar'daki ailesi Y.E.Ö. ile ilişkisini öğrendi. Ardından aile, Y.E.Ö.'nin kızları A.K.'yi kandırarak cinsel ilişkiye girdiği, zaman zaman da şiddet uyguladığı iddiasıyla Şereflikoçhisar Cumhuriyet Başsavcılığı'na hakkında şikayette bulundu.

18 YAŞINDAN KÜÇÜK OLMASI NEDENİYLE
...

Savcılığın başlattığı soruşturmada ifade veren A.K., bir süre önce tanıştığı Y.E.Ö. ile zaman zaman kendi rızasıyla ilişkiye girdiğini söyledi. Liseli A.K.'nin 18 yaşından küçük olması nedeniyle savcılığın talimatıyla Y.E.Ö. gözaltına alındı ve sorgusunun ardından çıkarıldığı adliyede 'küçük yaşta çocuğa cinsel istismar' suçundan tutuklandı.

Ailesi de rahatsızlığı nedeniyle hastaneden 10 günlük rapor alıp, kızları A.K.'yi, Şereflikoçhisar'a götürdü.

İsmail AKKAYA / KONYA, (DHA)

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER YDS sonuçları açıklandı