Listedeki sır ortaya çıktı

Listedeki sır ortaya çıktı

Beren Saat'in 1 milyon 180 bin lira vergi ödediği iddia edildi. 'Beren vergide Kenan'ı geçti' haberlerinden rahatsız olmamak için gizlilik yöntemini kullandılar

02 Ekim 2013, Çarşamba 08:21 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığı, 2012’nin vergi rekortmeni ünlülerini 5 ay önce açıklamıştı. Acun Ilıcalı, Cem Yılmaz ve Seda Sayan’ın ilk 3’te yer aldığı listede 5 kişinin adı gizli tutulmuştu. ‘Gizli ünlüler’in kim olduğu merak konusuydu!

7’nci sıradaki kişinin Beren Saat (1 milyon 180 bin TL) olduğu iddia edildi. Beren Saat’in adını gizlemesinin sebebi ise özeldi. Çünkü sevgilisi Kenan Doğulu (604 bin 346 TL) listenin 19. sırasında yer aldı. Sevgililer “Beren vergide Kenan’ı geçti” haberinden rahatsız olmamak için gizlilik yöntemini seçti.

İşte diğer 3 isim

Listede isimlerini gizleyen diğer ünlülerin Halit Ergenç (Muhteşem Yüzyıl), Kenan İmirzalıoğlu (Karadayı), Necati Şaşmaz (Kurtlar Vadisi) olduğu konuşuluyor. Bilindiği gibi; her 3 ünlü de oynadıkları dizilerden bölüm başına 60 bin TL alıyor. Halit Ergenç, Kenan İmirzalıoğlu ve Necati Şaşmaz kazandıkları para ve ödedikleri vergilerle gündeme gelmek istemiyorlar.

POSTA

2

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 5 dakikada dünyadan magazin (12 Nisan 2021)