Logitech MX Master video inceleme

Logitech MX Master video inceleme

Uzun zamandır Mouse konusunda yeni bir ürün geliştirmeyen Logitech, sessizliğini bozdu

12 Temmuz 2015, Pazar 09:40 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

MX Master kablosuz standartlarını destekliyor. Bu esasında yeni bir şey değil. MX Master’in avantajı hem PC hem de MAC sistemlerde çalışabilmesi. Ürünün bağlantısı için de iki farklı yol kullanılabilir. İlk yol beraberinde verilen alıcıyı PC’ye takmak ve saniyeler içinde kurulumun tamamlanması beklemek. Diğer bir yol ise Bluetooth teknolojisi ile bu ürünü sistemlere tanıtmak.

Bu esasında çok büyük bir avantaj. Ama MX Master kullanıcıya çok daha fazlasını sunuyor. Bu ürün aynı anda üç farklı cihazda kullanılabiliyor. Alt kısımda bulunan düğmeler sayesinde üç cihaz arasında rahat bir geçiş sağlanabilmesi gerçekten çok iyi düşünülmüş bir özellik.

 

 

Ürünün diğer bir özelliği dinamik bir kaydırma tekerleğinin olması. Bu kaydırma tekerleği benzer ürünlerde olduğu gibi çok sayfalı dokümanların çok rahat okunması sağlanıyor. Bu tekerlek sayfalar arasında kaydırma yaptığınızda tıklatmalı bir kaydırma yapıyor. Bu tıklatma elbette iptal edilebiliyor.

Uzun belgeler veya web sayfaları üzerinden gezildiğinde ise hassas tekerlek, tıklatmalı kaydırma özelliğinden yüksek hızlı kaydırma özelliğine geçip kolay bir kullanım sunuyor. Bitmedi. MX Master başparmağınız için de bir tekerlek tasarladı. Parmağınızla yapacağınız tek bir dokunuş ile yanlara doğru kaydırma işlemini yapabilmeniz iyi düşünülmüş bir özellik.

 

Android Uygulamaları Nasıl Şifrelenir?

 

 

;
Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Türkiye'deki gümrüklerde değeri 2 milyar liradan fazla kaçak eşya yakalandı