Loğoğlu'na 'Feyzioğlu' protestosu

Loğoğlu'na 'Feyzioğlu' protestosu

CHP Genel Başkan Yardımcısı Faruk Loğoğlu, Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu'nun, Başbakan'ın tepkisine neden olan konuşmasıyla ilgili eleştirileri nedeniyle CHP grup toplantısında protesto edildi

13 Mayıs 2014, Salı 14:47 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

CHP grup toplantısı başlamadan önce grup toplantısına gelen bazı partililer, Loğoğlu'nu TBB Başkanı Metin Feyzioğlu'na söylediği sözler nedeniyle protesto etti. 

LOĞOĞLU: VATANDAŞIN DOĞAL HAKKI


Partililer, Loğoğlu'nun yanına giderek, "Bizi ayak altına alamazsınız. Bizi küçük düşürecek konuşmalar yapıyorsunuz. Dışarı" diye tepki gösterdi. Loğoğlu, kendisini protesto edenleri sadece dinlerken, bazı CHP'li milletvekileri protestoculara tepki gösterdi ve "Bu şekilde bağıramazsın diye" dedi.  Loğoğlu, "Hiçbir şey demiyorum, vatandaşın doğal hakkı" diye cevap verdi.
 

startFlvPlayer_PostaV2("divFlvPlayer17542","17542","201405","17542-137624.jpg","1", "0","Faruk Loğoğlu'na şok protesto!");LOĞOĞLU NE DEMİŞTİ?


Loğoğlu, Feyzioğlu ile ilgili olarak, "Danıştay'daki olay çok üzücü bir tablo. Orada sorumlu tek bir kişi değil. Orada Cumhurbaşkanı'mızın, Başbakan'ın ve Feyzioğlu'nun ayrı ayrı artıları ve eksileri var. Feyzioğlu, bakımından artı ifade özgürlüğü bağlamında konuşabilir. Ama her yerde her şey söylenir mi? hayır o da doğru değil. Feyzioğlu'nun diğer bir artısı Allah'tan Başbakan'ın sert çıkışına karşı sakin davrandı. Ama Feyzioğlu, kendisine verilen zamandan çok daha uzun konuştu. Böyle ortamlarda size ne kadar zaman verildiyse o kadar süre konuşup o ortama saygı göstermek zorundasınız. Bunu çok ama çok aşarak saygısızlık etti" şeklinde açıklamalarda bulunmuştu.

ANKARA (DHA)

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan kadına yönelik şiddete sert tepki