Lucifer'ın final bölümleri Tom Ellis'i ağlatmış

Dijital yayın platformu Netflix'te yayımlanan Lucifer'ın 5. sezonunun ilk kısmı Ağustos 2020'de yayımlanmış ve hayranların beğenisini toplamayı başarmıştı. Lucifer'ın yıldızı Tom Ellis diziden artık sıkıldığını ve başka projeler yapmak istediğini söylemişti. Dizinin provasını yaparken, ekibin epey duygusal olduğu ortaya çıktı.

08 Mart 2021, Pazartesi 11:27 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
8 HAZIR BÖLÜM VAR

8 HAZIR BÖLÜM VAR

Lucifer'ın bölümleri hem hayranlar hem de eleştirmenler arasında fırtına estirmiş ve sezonun ikinci yarısını merakla bekletecek şekilde sona ermişti. Pek çok kişi 5. sezonun ikinci kısmının 2020'nin sonunda yayımlanacağını varsayıyordu ancak Mart 2021 olmasına rağmen buna dair henüz bir işaret yok.

Independent Türkçe'nin haberine göre bu yakında değişecek gibi görünüyor. Netflix'in yayımlanması için bir tarih belirlemesinin beklendiği 8 hazır bölümün bulunduğu anlaşılıyor. 

HERKESİN AĞLAMASINDAN KORKUYOR

HERKESİN AĞLAMASINDAN KORKUYOR

Bunların yanı sıra filmin 6. sezonunun da çekimleri 2020'de başlamıştı ve hâlâ devam ediyor. Dizinin yıldızı Tom Ellis ve içerik sorumlusu Joe Henderson'ın Twitter paylaşımlarına bakılacak olursa son sezon da tamamlanmak üzere görünüyor. 

Henderson paylaşımında dizinin sondan bir önceki provasını yaptıklarını, ekibin epey duygusal olduğunu ve son provada çok fazla ağlayacağından korktuğunu söyledi. 

"GÖZÜME BİR ŞEY KAÇTI"

Henderson'ın paylaşımını alıntılayan Ellis de, "Gözüme bir şey kaçtı" diye paylaşım yaptı. Merakla beklenen bölümlerden birinin müzikal olacağı belirtilmişti ancak dizi sonlara doğru çok daha fazla şaşırtıcı öğe içerecek gibi görünüyor. 

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Pes etmek yok! İzledikçe kadınları daha güçlü hissettiren filmler