Lüks otomobillerle tehlikeli mezuniyet kutlaması kamerada

İstanbul Çekmeköy’deki özel bir lisenin öğrencileri mezuniyetlerini, değerleri 1 milyonu bulan lüks araç konvoyu eşliğinde İstanbul Boğazı’nda kutladı. Araçlarının camlarından sarkarak sahil yolunda tur atan gençler, alevsiz meşaleler yakarak trafiği tehlikeye düşürdü. Selfie yapmayı ihmal etmeyen gençlerin tehlikeli kutlama anları havadan da görüntülendi

28 Mayıs 2019, Salı 14:40 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

İstanbul Çekmeköy’deki özel bir okulun lise son sınıf öğrencileri, geçen perşembe günü saat 15.00 sıralarında mezuniyetlerini kutlamak için değerleri 1 milyonu bulan lüks araçlarla konvoy halinde trafiğe çıktı. Gençlerin araçlarla Beşiktaş’tan başlayarak gerçekleştirdiği kutlama sahil yolundan Sarıyer’e doğru devam etti.

Renkli ancak ama bir o kadar da tehlikeli görüntülere sahne olan kutlamada öğrenciler, ellerinde mezun oldukları okulun bayraklarıyla araçların camlarına sarktı. Şarkı ve marşlarla doyasıya eğlenen gençler, sahil boyunca lüks cip ve otomobillerle tur attı. Tehlikeye aldırış etmeyen gençler, yoldan geçen vatandaşlar da şaşkınlık izledi.


ALEVSİZ MEŞALELER YAKIP ELDEN ELE VERDİLER

ALEVSİZ MEŞALELER YAKIP ELDEN ELE VERDİLER

Ancak sahil boyunca kutlamaya devam eden gençler, eğlencenin dozunu bir süre sonra kaçırdı. Yolda seyreden araçlar ve kaldırımda insanlar yürüdüğü esnada gençler alevsiz meşaleler yakarak ortalığı dumana boğdu. Meşaleleri elde ele veren ve araçlar arasında el tutuşan gençler, canlarını bir an olsun umursamadı.

Düdük ve polis sireni çalarak çevreyi oldukça rahatsız eden gençler, trafiği tehlikeye düşürdü. Camdan sarkan bazı gençlerin ise seyir halinde selfie yapması yürekleri ağza getirdi. Kutlama esnasında karşı yönden gelen kız öğrencilerin bindiği ve sarktığı renkli "vosvoslu" araç konvoyu ise dikkat çekti.


HAVADAN DA GÖRÜNTÜLENDİ

HAVADAN DA GÖRÜNTÜLENDİ

Öte yandan Beşiktaş’tan başlayarak Sarıyer İstinye’ye gelen gençlerin oluşturduğu konvoy, buradan dönüş aldı. Konvoyun yolda bölünmesi nedeniyle bir grup yol üzerinde bekleyince trafikte araç kuyruğu oluştu.

Trafiğin yoğunlaşmasına aldırış etmeyen gençler, şarkı ve marşlarla eğlenmeye devam etti. Gençler bir süre sonra TEM'eçıkarak Çekmeköy’e doğru gitti. Tehlikeli mezuniyet kutlaması ise "drone" ile havadan görüntülendi.


İHA

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Dünyanın nazar boncuğu olarak bilinen Türkiye'deki Meke Gölü kurudu