MacBook Air 2020 detaylı inceleme

Apple'ın en yeni MacBook Air modeli daha tatmin edici klavye, geliştirilmiş işlemciler ve ufak da olsa bir fiyat düşüşüyle geliyor. Yeni 2020 MacBook Air, 2018'de piyasaya sürülen makineye benzese de içeride pek çok değişti. Biz de Apple MacBook Air 2020 modelini sizler için detaylı bir şekilde inceledik.

23 Haziran 2020, Salı 07:14 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

MacBook Air 2020 , şüphesiz MacBook Air 2019'a göre bir adım daha önde. Apple bu makineye yeni bileşenler ekledi, performansta iyi bir artış sağladı ve depolama kapasitesini arttırdı. Böylece 128 GB'lık yerine artık iki kat depolama alanı elde ediyorsunuz.

Hepsi bu da değil. Önceki modellerle ilgili en büyük sorun, özellikle aynı fiyat etiketine sahip birçok Windows tabanlı dizüstü bilgisayara kıyasa göre güç anlamında bir adım geride kalabiliyordu. Özellikle işlem gücü ve depolama alanı söz konusu olduğunda çok fazla rakibi vardı. Neyse ki, MacBook Air 2020 bunları telafi etti. İlk kez, dört çekirdekli işlemcilere sahip ve 16 GB'a kadar RAM eklenebiliyor. Bu yılki modeller öncekilerden çok daha güçlü . Ve tüm bunları MacBook Air'in ünlü olduğu ince ve hafif tasarımla geliyor.

Piyasadaki en ince dizüstü bilgisayar olmasa da (çünkü LG Gram gibi rakipleri var), Apple'ın ünlü tasarımı ve yapım kalitesiyle kompakt bir dizüstü bilgisayar olmaya devam ediyor.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Logitech Z607 5.1 Ses sistemi inceleme