Machine Gun Kelly: Kendime bıçak sapladım

Sevgilisi Megan Fox'un kan damlasından kolye yaptırmasıyla haftalarca gündemden düşmeyen Machine Gun Kelly, bu sefer de sevgilsini etkilemeye çalışırken kendisine bıçak sapladığını açıkladı.

05 Aralık 2021, Pazar 14:19 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Komedyen Jimmy Fallon'ın, The Tonight Show programına katılan 31 yaşındaki Machine Gun Kelly, ilişkisiyle ilgili yeni bir itirafta bulundu. Megan Fox'un yüzünün yer aldığı tişörtle katılan rapçi, "Kötü bir geceydi" dedi.

Arkadaşı Travis Barker'ın kendisine özel bir bıçak hediye ettiğini söyledi. Bıçağın üstüne Kelly'nin 2020'de çıkardığı albümü Tickets to My Downfall'un adı işlenmiş.


Gerçek ismi Colson Baker olan Kelly, Fox'un önünde bıçağı havaya fırlattığını ancak yakalamaya çalıştığında kesici aletin eline saplandığını belirtti. Müzisyen sonrasında Fallon'a yara izini gösterdi.

Kelly şu ifadeleri kullandı:

Bu, bıçak saplandığında gerçekleşti. Çünkü, bilirsiniz, havaya fırlattığınızda onu yakalamanız gerekir. Megan'a baktım ve 'Şuna bak' dedim ve sonra 'Aah' diye bağırdım.

Gun Kelly, "Benim ve onun gözleri birbirine bakana kadar aşkın ne olduğunu bilmiyordum. İşte o ilk bakışta ‘Yok artık!’ dedim. Bu, aşka açık olma ve bunun gibi şeylerle ilk deneyimimdi. Kesinlikle bunun var olabileceğine inanmak için yaratılmamıştım" şeklinde konuşmuştu.


Daha önce sevgilisi Megan Fox'un kan damlasını kolye yaptırdığını açıklayan şarkıcı Machine Gun Kelly, ergenlik yıllarında odasının duvarında bugünlerde sevgilisi olan Megan Fox'un posteri olduğunu söylemişti.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Uraz Kaygılaroğlu ve Melis İşiten kızları için bir arada