Maduro, ziyarete gelen sineği ABD'ye iade etti

Maduro, ziyarete gelen sineği ABD'ye iade etti

Venezuela lideri Nicolas Maduro, canlı yayın sırasında ziyarete gelen bir sineği ABD'deki Başkan Yardımcı Pence'e iade etti.

12 Ekim 2020, Pazartesi 16:36 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Trump yönetiminin yaptırımlar ve darbe girişimleriyle kıskaca almasına rağmen devirmeyi beceremediği Venezüella Devlet Başkanı Nicolas Maduro, canlı yayında Miraflores başkanlık sarayının bahçesinden corona virüsle ilgili son bilgileri paylaşırken, masasına konan sinek üzerinden ABD Başkan Yardımcısı Mike Pence ile dalga geçti.

3 Kasım başkanlık seçimleri öncesi ABD'de düzenlenen TV tartışmaları kapsamında 7 Ekim'de Demokrat Partili rakibi Kamala Harris ile karşılaşan Başkan Yardımcısı Mike Pence'in başının üzerinde iki dakika boyunca bir sineğin vızıldayarak dönmesi, sosyal medyada alay konusu olmuştu. Konuşurken masasına gelen sinekle Başkan Donald Trump'ın Yardımcısını hatırlayan solcu Venezüella liderinin ağzından şu sözler döküldü:

Burada bir sinek var. Mike Pence'in sineği buraya Miraflores'e gelmiş, etrafta uçuyor. Mike Pence'in sineği burada etrafta uçuyor, bana yapışmak istiyor. Hayır hayır hayır hayır sinek, evine git. Evine git sinek.

ABD'deki TV tartışmasına, tam da kolluk kuvvetlerinin ırkçılığıyla ilgili soru yönelttiğinde bir sineğin Pence'in bembeyaz saçlarına konması ve iki dakika boyunca çekip gitmemesi damga vurmuştu.
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Nobel Ekonomi Ödülü sahiplerini buldu