Maganda damada soruşturma

Bursa'nın Nilüfer ilçesinde geçen sene bir düğünden sonra çekildiği iddia edilen görüntülerin sosyal medyaya düşmesinin ardından Bursa Cumhuriyet Başsavcılığı düğmeye bastı

18 Temmuz 2018, Çarşamba 23:46 Son Güncelleme:
A A
Maganda damada soruşturma

İsmi öğrenilemeyen damat ve sağdıcı hakkında soruşturma başlatan Başsavcılık aranan kişilerin bulunması için de gerekli işlemleri başlattı. 

Geçen yıl bir düğünde yaşanan olayın görüntüsü sosyal medyaya yeni düştü. Nilüfer ilçesinde gelin arabasını süren damat, üstü açık otomobiliyle drift yaparken, arkada oturan, iddialara göre sağdıcı olduğu öğrenilen kişi havaya ateş ediyor.

O ANLARI SOSYAL MEDYADA PAYLAŞTI

Yanında oturan kadın, cep telefonu ile çektiği o anları sosyal medyada paylaştı. Yayınlanan video tıklanma rekoru kırdı. 

Videonun ortaya çıkmasının ardından Bursa Cumhuriyet Başsavcılığı konuya el attı. İsimleri öğrenilemeyen damat ve sağdıcı hakkında soruşturma açan Cumhuriyet Başsavcılığı aranan kişilerin kimliklerinin tespit edilmesi için gerekli çalışmaları başlattı. Kişiler hakkında yapılan isim tespitinin ardından gerekli adli işlemler uygulanacak. 


BURSA (İHA)

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Çektirdikleri hatıra fotoğrafı sonları oldu