Mağaradaki yavru köpeklere polis memuru sahip çıktı

Mağaradaki yavru köpeklere polis memuru sahip çıktı

Adıyaman Emniyet Müdürlüğünde görevli polis memuru Mehmet Yılmaz, bir mağarada bulduğu 8 köpek yavrusunun bakımını üstlendi

07 Mayıs 2019, Salı 18:41 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğünde görevli polis memuru Yılmaz, Perre Antik Kenti içerisinde bulunan mağaralarda gezi amaçlı dolaştığı sırada anneleri ölen 8 köpek yavrusu gördü. Hayvanları orada bırakmaya gönlü razı olmayan polis memuru, görev yaptığı Çelikhan-Adıyaman kara yolu üzerindeki kontrol noktasında oluşturduğu barakada köpeklere yeni ve güvenilir bir yaşam imkanı sundu.

AİLECEK KÖPEKLERİ SEVİYORLAR

Tek tek ilgilendiği köpeklerin tüm ihtiyaçlarını kendi imkanlarıyla karşılayan Yılmaz’a en büyük desteği öğretmen eşi Kadriye Yılmaz veriyor. Yılmaz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Perre Antik Kenti’nde gezerken mağaralarda köpek yavrularını gördüğünü belirtti. Onları gördüğü yerde bırakamadığını ve yanına aldığını anlatan Yılmaz, "Eşim bana çok yardımcı oluyor. Yaklaşık bir yıldır sokak köpeklerini besliyorum. Onların yem ve su ihtiyaçlarını kendi imkanlarımla karşılıyorum. Çocuklarım da köpekleri çok seviyor." dedi.

Kadriye Yılmaz da yaklaşık 20 yıldır öğretmenlik yaptığını belirterek "Hayvanları çok seviyoruz. Evde mamalarını hazırlayıp buraya getiriyoruz. Günlük mutlaka köpekleri görmeye geliyorum." dedi.

AA

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Prof. Dr. Mehmet Ceyhan 'daha kötü senaryo' iddialarını yanıtladı