Magazin dünyasına bomba gibi düştü! Fotoğraflar ortaya çıktı

Kim Kardashian ile boşanma sürecinde olan Kanye West'in, Irina Shayk ile aşk yaşadığı iddia edilmiş bu iddia magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Kanye West’in model Irina Shayk ile ilişkisi belgelendi.

09 Haziran 2021, Çarşamba 22:35 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Kim Kardashian'la boşanma aşamasında olan Kanye West ile Irina Shayk hakkında bomba bir iddia ortaya atıldı. İkilinin flörtleşmeye başladığı öne sürüldü.

Bu iddilar magazin dünyasına bomba gibi düşmüşken ikilinin bir arada çekilmiş fotoğrafları ortaya çıktı.

Shayk'ın adı Bradley Cooper ile ayrılığından sonra adı kimseyle anılmamıştı.

Söz konusu söylenti, 'DeuxMoi' adlı Instagram hesabından yapılan paylaşımlarla ortaya çıktı. İsimsiz bir kullanıcının, "Kanye West, şimdi gizlice Irina Shayk, namı diğer Bradley Cooper'ın bebeğinin annesiyle çıkıyor" mesajı dedikoduları alevlendirdi.

Irina Shayk, 2010 yılında West’in "Power" müzik videosunda yer almış ve bu video ünlü modelin şöhret basamaklarını hızlı çıkmasında etkili olmuştu. West ile Shayk, 2012 Paris Moda Haftası'nda da birlikte eğlenirken görülmüştü.

İHANET İDDİALARI AYRILIK GETİRDİ

İHANET İDDİALARI AYRILIK GETİRDİ

Shayk, kızı Lea'nın babası olan Bradley Cooper ile birliktelik yaşamaya başlamış ancak 2019 yılında yollarını ayırmıştı. İkilinin ayrılık nedeni olarak ise şarkıcı Lady Gaga gösterilmişti.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ebru Gündeş'ten manidar paylaşım: Sonra çekildim bir kenara...