Magazin haberleri: 5 dakikada magazin turu (11 Haziran 2021)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

11 Haziran 2021, Cuma 08:42 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
SELAMI ÇAKTI GAZA BASTI

SELAMI ÇAKTI GAZA BASTI

Sinem Kobal ile eşi Kenan İmirzalıoğlu, Bebek’te araçlarıyla seyir halindeyken görüntülendi. Proje görüşmelerinden dolayı tatillerini yarıda keserek İstanbul’a gelen çift muhabirlere selam verdi. Trafiğin açılmasıyla da hızla bulundukları yerden ayrıldılar.

Hakan KIRARSLAN

DÜĞÜN YAZ SONU

DÜĞÜN YAZ SONU

Şarkıcı İdo Tatlıses ile evlilik hazırlığında olan Yasemin Şefkatli, Nişantaşı City’s’de objektiflere takıldı. Bir markanın çekimleri için geldiğini söyleyen Şefkatli “Pandemi nedeniyle düğünü ertelemiştik. Salgın biraz daha hafiflerse yaz sonunda olacak. Daha doğrusu doğru zamanı bekliyoruz” dedi. Şefkatli, İdo’nun çıkacak albümünde kendisine yazılmış bir şarkı olduğunu da söyledi.

MUTFAK ALIŞVERİŞİ

MUTFAK ALIŞVERİŞİ

Nebahat Çehre önceki gün İstinyePark’taydı. Yıllara meydan okuyan fiziği ve güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken Çehre, alışveriş merkezinin pazar katında görüntülendi. Muhabirlerin fotoğraf isteğini geri çevirmeyen oyuncu market ve manav alışverişi yapmaya geldiğini söyledi. Kısa sürede işlerini bitiren Çehre, habercilere teşekkür ederek ayrıldı.

ALİNA’YI EVE GÖTÜRDÜLER

ALİNA’YI EVE GÖTÜRDÜLER

Kızları Alina’ya kavuşan Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi çifti önceki gün hastane çıkışı habercilerin sorularını yanıtladı. Almeda “İyiyim ama benim doğumlarım biraz zor geçiyor. Yine de çok şükür” dedi. Tolgahan Sayışman ise “Efehan’dan sonra girmeyeceğim demiştim ama dayanamayıp doğuma girdim” diye konuştu. Almeda “Düne kadar 3. çocuğu konuşuyordu, doğumdan sonra ‘Tamam’ dedi” sözleriyle eşine takıldı. Kızını abisine benzettiğini de söyledi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Madelein Lopez eski haline döndü