Magazin haberleri: 5 dakikada magazin turu (13 Kasım 2021)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

13 Kasım 2021, Cumartesi 08:51 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
KORTTA SÜRPRİZ YAPACAK

KORTTA SÜRPRİZ YAPACAK

Hülya Avşar Cup Tenis Turnuvası bu yıl Antalya Mega Saray Otel’de düzenlenecek. 15 Kasım’da başlayıp 1 hafta sürecek. Elde edilen gelir, maddi imkanı olmayan öğrenciler ve başarılı genç tenisçilere aktarılacak. Hülya Avşar kortlara damgasını vurmak için 4 sürpriz kıyafet siparişi verdi.

"KARDEŞ ACISI GEÇMİYOR"

"KARDEŞ ACISI GEÇMİYOR"

Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş geçen temmuzda korona yüzünden vefat etmişti. Alişan bu süreçte yaşadıklarını ilk kez teve2’deki ‘Magazin Masası’na anlattı. “Günün 2-3 saati normaliz, 2-3 saati ailece ağlıyoruz. Kardeşim ile en son 20 Haziran’da mesajlaşmıştık. Görmeyeli 5 ay oldu” dedi. Ardından şöyle devam etti: “Annem de (Suzan Tektaş) perişan. Zorla psikoloğa götürdüm. Ben de destek ve yardım aldım. Bir yandan hayat devam ediyor. Ayakta kalmak zorundayım. Ama Selçuk’a yanlış bir şey yapmış olur muyum diye gülmekten çekiniyorum. Kardeş acısı geçmiyor.”

ANNEYE VEDA

ANNEYE VEDA

Bahar Korçan uzun süredir mücadele verdiği yumurtalık kanserine geçtiğimiz gün yenik düşmüştü. 57 yaşındaki modacı, dün Teşvikiye Camii’nde kılınan namazın ardından Beykoz Gazi Yunus Mezarlığı’na defnedildi. İlk tasarımının çizimleri ve yazdığı şiirler, musalla taşına konuldu. Kızı Lal Korçan, annesi Sema ve babası Kamil Doğanalp taziyeleri kabul etti. Yonca Evcimik “Kardeşim kadar severdim” dedi.

Ali KESER

SAĞLIK OLSUN!

SAĞLIK OLSUN!

‘Kanunsuz Topraklar’ın ‘Davut’u Uğur Güneş’in dün doğum günüydü. Ekip arkadaşları çekim arasında sette sürpriz kutlama yaptı. Hem şaşıran, hem de sevinen Uğur Güneş, “Pastamın mumlarını üflerken tüm dünya için sağlık diledim” dedi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kübra Hera Aslan: Bebek için evlenmeyi beklemem