Magazin haberleri: 5 dakikada magazin turu (19 Kasım 2021)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

19 Kasım 2021, Cuma 09:12 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
'BAŞLAMADAN BİTTİ'

'BAŞLAMADAN BİTTİ'

Bestemsu Özdemir (30) ile Şef Yağız İzgül (44) geçen ayın başında yeni bir aşka yelken açmıştı. Aşıklar el ele görüntülenmişler; Özdemir, İzgül’ün restoranından paylaşımlar yapmıştı. Oyuncu önceki akşam Beyoğlu Atlas Sineması’nda düzenlenen ‘Sen Ben Lenin’ filminin galasına katıldı. İlişkisi hakkında konuşan Bestemsu Özdemir “Çok yeni bir şeydi. Daha tanışma aşamasında, yemek yediğimiz bir evrede yakalandık. Ertesi gün magazin haberleri çıkınca görüşmeyi kestik. Çok talihsiz bir şey oldu benim için” dedi.

HASTALANDIĞINDA YALNIZDI

Geçtiğimiz günlerde böbrek iltihabı yüzünden hastanelik olan Bestemsu Özdemir’e muhabirler “Yağız Bey hastalığınız sırasında size destek olmadı mı?” diye sordu. Özdemir “Çok tanımadığım birinin bana destek olmasını bekleyemem. Başlamadan bitti diyerek konuyu kapatabiliriz” sözleriyle cevap verdi. Sohbet sırasında konu hasarlı olmasına rağmen kullanmaya devam ettiği aracına geldi. Oyuncu “Arabamı değiştirmeyeceğim çünkü çok seviyorum. Ama söz yaptıracağım. Bu gidişle sonunda saksı olacak zaten” dedi.

KUSURUYLA GÜZEL

KUSURUYLA GÜZEL

Gonca Vuslateri, modacı Hakan Akkaya’nın New York koleksiyonu için Selim Akar’a kafası kel poz vermişti. Çekimlerin yeni ortaya çıkan ikinci bölümünde Vuslateri’nin kafasında Sezen Aksu peruğu, bacağında ise yanık izleri görülüyor. Yaşadığı kaza sonucu sol bacağı yanan ve 11 operasyon geçiren Vuslateri “Hakan fiziksel kusuruma baktı ve ‘Şimdi daha da çok bu çekimi senle yapmak istedim’ dedi” diye konuştu.

MEZARI BAŞINDA ANILDI

MEZARI BAŞINDA ANILDI

18 Kasım 2013’te kaybettiğimiz usta oyuncu Nejat Uygur, ölümünün 8’inci yılında Zincirlikuyu Mezarlığı’ndaki kabri başında anıldı. Ailesi anmada hazır bulundu. Kuran okunurken eşi Necla Uygur gözyaşlarını tutamadı. Oğlu Behzat Uygur “Babamızı hiç kaybetmemişiz de turneye gitmiş gibi hissediyoruz. Çocukluğumuzda da uzun turneler yapardı. Karış karış ülkemizi dolaştı” dedi.

YILDIZLAR GALASI

YILDIZLAR GALASI

Tufan Taştan’ın yönettiği, Barış Falay ve Saygın Soysal’ın başrol oynadığı polisiye kara mizah türündeki ‘Sen Ben Lenin’in galası önceki akşam Beyoğlu Atlas Sineması’nda yapıldı. Geceye filmin kadrosunda bulunan Binnur Kaya, Bige Önal, Nur Sürer, Sarp Akkaya ve Şerif Erol gibi birçok ünlü isim katıldı. Konuklar arasındaki Sitare Akbaş’a, sevgilisi Murat Dalkılıç’ın kadın arkadaşlarıyla gece gezmelerinde görülmesi soruldu. Akbaş “Herkesin dostları var. Ben de geziyorum beni görmüyorsunuz” cevabını verdi.

ŞEN ŞAKRAK ALIŞVERİŞ

ŞEN ŞAKRAK ALIŞVERİŞ

Songül Öden 2016’da aşk yaşamaya başladığı iş insanı Arman Bıçakçı ile 2020’de evlenmişti. Uzun süredir birlikte görülmeyen çift önceki gün Nişantaşı’nda görüntülendi. Çevresine pozitif enerji saçan oyuncu, “Her şey yolunda. Eşim ile alışveriş yapmaya geldik” diye konuştu.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Seda Sayan iş başında